Art Rezidence U Divadla je projektem, ve kterém se design a styl snoubí s uměním. Již sama lokalita v sousedství historické budovy Národního divadla je velice inspirativní, proto jsme uvedení projektu na trh spojili s výstavou české abstrakcionistky Iry Svobodové.

Dovolujeme si Vám nabídnout tři nově zrekonstruované bytové jednotky s rozlohou 110 až 205 m², které svým jedinečným umístěním v 6. a 7. patře bytového domu poskytnou svým majitelům idylické výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd.

Objekt Art Rezidence U Divadla prošel před nedávnem komplexní rekonstrukcí. Rezidence tak pro své obyvatele nabízí patřičný komfort například v podobě parkovacích stání v suterénu domu, moderních společných prostor s výtahem do všech pater a v neposlední řadě i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného.

Byt s terasou Praha 1

Terasa jako příjemný luxus.

V poslední době v Praze stále roste zájem o luxusní bydlení. Stále více lidí si pořizuje luxusní byt s terasou, krásným výhledem a dalšími doplňky, za které neváhají vydat desítky milionů korun. Největší zájem je hlavně o luxusní byt s terasou v centru města v Praze 1.

Za luxusní je považován byt v ceně od deseti milionů korun s minimální rozlohou 100 metrů čtverečních, který má terasu či větší balkón, pěkný výhled a parkovací stání. Důležitá je také výborná dopravní dostupnost a kvalitní občanská vybavenost v okolí.

Naše nabídka

Galerie, 6NP, 205 m²

Galerie – tento byt s rozlohou 205 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro rodinu nebo klienty, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.
Velký prosklený obývací pokoj je situován na jižní stranu, poskytuje ideální místo pro relaxaci a zábavu.
Byt s terasou Praha 1 1 2 3

Mozaika, 6NP, 105 m²

Byt Mozaika – tento byt s rozlohou 105 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro milovníky moderního konceptu bydlení, ve kterém se klasické hodnoty snoubí s osobitým charakterem nemovitosti. V této bytové jednotce byl kladen důraz především na vyváženost historických detailů.
Byt s terasou Praha 1 4 Byt s terasou Praha 1 6

L’Art de Vivre, 7NP, 165 m²

L’Art de Vivre – tento byt – penthouse s rozlohou 165 m² a neuvěřitelnými celkovými 110 m² – teras se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro všechny, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky.
Byt s terasou Praha 1 9

Terasa je pokoj navíc.

Hledáte-li luxusní byt s terasou Praha 1 v příjemné lokalitě a na lukrativní adrese, potom je projekt luxusních bytů Art Rezidence U Divadla určen právě pro Vás! Jedná se o projekt několika nádherných luxusních bytů v Praze 1, ve kterém se snoubí design, styl a umění.

Luxusní byt s terasou a parkováním v nově vznikajícím exkluzivním rezidenčním projektu Art Rezidence U Divadla nabízí absolutní soukromí, panoramatický výhledem na Prahu a současně jedinečné umístění v historickém centru Prahy.

Terasa dodá Vašemu bydlení poetický ráz.

Luxusní byty Art Rezidence U Divadla jsou navrženy dle nejmodernějších trendů světových architektů. Jsou slunné, vzdušné a prostorné. Tyto luxusní byty v sobě spojují rodinnou atmosféru, pohodu, odpočinek i soukromí.

Luxusní byt s terasou „L’Art de Vivre“ v Art Rezidenci U Divadla, Praha 1

 • luxusní byt – penthouse s rozlohou 165 m² a 110 m² teras se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální pro všechny, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky.

 • dvě samostatné terasy zabírají skoro stejnou plochu jako vnitřní prostor a nabízejí úžasný výhled na Národní divadlo i Pražský hrad.

 • dopřejte si odpočinek s výhledem na věže Prahy zalité zlatavými paprsky a střechy okolních domů.

 • byt má privátní výstup z výtahu přímo do bytu.

 • moderní prvky kombinují ušlechtilé materiály - sklo, ocel a masivní dřevo.

Byt s terasou ocení i váš psí spolubydlící!

Rezidenční dům Art Rezidence U Divadla prošel komplexní rekonstrukcí a nachází se v Krocínově ulici, která tvoří spojnici ulic Karolíny Světlé a Divadelní. Budoucí majitelé mají k luxusnímu bydlení připraveno také parkovací stání v suterénu domu, moderně koncipované společné prostory s výtahem do všech pater a také sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného. Kromě špičkového designu je pro nás prioritou také funkčnost a pohodlné bydlení.

Lokalita luxusního bytu s terasou v Art Rezidenci U Divadla se nachází v těsném sousedství historické budovy Národního divadla. Dům Art Rezidence U Divadla je zapuštěn hlouběji do vnitrobloku okolních domů a tím vytváří ideální přirozenou bariéru před vlivy okolního světa.

V Art Rezidenci U Divadla  jsou připraveny tři nově zrekonstruované luxusní byty s rozlohou 110 až 205 m². Jsou umístěny v 6. a 7. patře bytového domu a poskytují nádherné výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd. Tyto luxusní byty nabízejí patřičný komfort na vysoké úrovni.

Luxusní byty v Art Rezidenci U Divadla se můžou stát i Vaším novým domovem!

Umístění luxusního bytu s terasou Praha 1 v Art Rezidenci U Divadla Vám zaručí rychlé dopravní spojení městskou hromadnou dopravou všemi směry (stanice Metra C/A – Můstek, Národní třída, tramvajové spojení). Unikátní lokalita Art Rezidence U Divadla  nabídne svým obyvatelům v okolí veškerou občanskou vybavenost.

Cílem projektu luxusních bytů Art Rezidence U Divadla  bylo v maximální možné míře využít původní architektonické prvky budovy s důrazem na moderní postupy a materiály. Projekt představuje propojení moderních architektonických a designových prvků a funkcionalistické architektury 30. let minulého století.


Art Rezidenci U Divadla si Vám dovolujeme si nabídnout tyto luxusní byty:

Byt „Mozaika“

 • jeho rozloha je 105 m² a nachází se v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla.

 • je koncipován pro milovníky moderního luxusního bydlení, ve kterém se snoubí klasické hodnoty s osobitým charakterem interiéru.

 • byt je vybaven dvěma koupelnami a balkony, tím nabízí zvýšený pocit soukromí a komfortu.

 • v tomto bytě se mísí historické s moderním, původní materiály s novými.


Byt „Galerie“

 • jeho rozloha je 205 m² a nachází se v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla.

 • byt bude vyhovovat jak rodině, tak klientům, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.

 • oddělení společenské a soukromé zóny poskytuje obyvatelům bytu vždy veškeré soukromí.

 • velký prosklený obývací pokoj situován na jižní stranu a je ideálním reprezentativním prostorem v případě společenských setkání.

 • prostorné ložnice jsou situovány do klidného vnitrobloku.


Byt „L’Art de Vivre“ (penthouse)

 • jeho rozloha je 165 m² a 110 m² teras a se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla.

 • všichni, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky, budou v tomto luxusním bytě s terasou naprosto spokojeni.

 • dvě samostatné terasy nabízí úžasný výhled na střechy okolních domů, Národní divadlo a Pražský hrad.

 • byt má privátní výstup z výtahu přímo do bytu.

 • jsou zde zkombinovány různé ušlechtilé materiály, jako např. sklo, ocel a masivní dřevo.

 

Art Rezidence U Divadla - to je luxusní prostor, výhled a soukromí na vlastní rozlehlé terase.

Y &T Property Investment s.r.o.

Naše nabídka, zahrnuje luxusní byty v nejatraktivnějších lokalitách Prahy a je neustále doplňována o nové luxusní. Y&T Property Investment s.r.o. je dynamická společnost, která se zaměřuje na prodej luxusních bytů v centru Prahy a jeho bízkém okolí.

Luxusní byty, které naleznete v naší nabídce, jsou na našich webových stránkách detailně prezentovány včetně popisů, fotografií a půdorysů. Pokud zvažujete koupi luxusního bytu v Praze, neváhejte se na nás obrátit. Prodej luxusních bytů Praha je naší specialitou!

Poskytujeme komplexní služby ve všech oblastech realitního trhu v Praze - nákup, prodej, správu nemovitostí či pronájem nebo právní i finanční servis. Krok za krokem Vás provedeme celým procesem, který koupě bytu v Praze obnáší. Ve všech těchto oblastech disponujeme špičkovými znalostmi.

Poskytneme Vám veškeré služby spojené s koupí bytu - poradenství při financování nákupu luxusního bytu, vyjednání podmínek smluv, návrh na vklad do katastru nemovitostí, vytvoření protokolu o předání nemovitosti, zprostředkování notářských, advokátních a bankovních úschov.

Zaměstnanci Y &T Property Investment s.r.o. udělají maximum pro to, aby Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů.

 

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!