Art Rezidence U Divadla je projektem, ve kterém se design a styl snoubí s uměním. Již sama lokalita v sousedství historické budovy Národního divadla je velice inspirativní, proto jsme uvedení projektu na trh spojili s výstavou české abstrakcionistky Iry Svobodové.

Dovolujeme si Vám nabídnout tři nově zrekonstruované bytové jednotky s rozlohou 110 až 205 m², které svým jedinečným umístěním v 6. a 7. patře bytového domu poskytnou svým majitelům idylické výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd.

Objekt Art Rezidence U Divadla prošel před nedávnem komplexní rekonstrukcí. Rezidence tak pro své obyvatele nabízí patřičný komfort například v podobě parkovacích stání v suterénu domu, moderních společných prostor s výtahem do všech pater a v neposlední řadě i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného.

Byty na prodej Praha 1

Luxusní byby na prodej (Praha 1)

Zajímáte se o luxusní byty na prodej? Tyto webové stránky jsou určeny pro všechny, kteří chtějí změnit své dosavadní bydlení a hledají nové exkluzivní byty na prodej Praha 1. Hledáte-li luxusní byty na prodej Praha 1, potom je projekt Art Rezidence U Divadla od společnosti Y&T Property Investment s.r.o. určen právě Vám!

Chcete bydlet v luxusním bytě v Praze 1, který splňuje všechny Vaše představy o luxusním bydlení? Požadujete více než průměr! Vítejte v nabídce společnosti Y&T Property Investment s.r.o., která Vám nabídne luxusní byty na prodej Praha 1. V luxusním bytě z naší nabídky, se ve Vás rozhostí pocit, že jste přesně na tom místě, které jste si vysnili a které si zasloužíte.

Naše nabídka, zahrnuje luxusní byty na prodej Praha 1 i v dalších v atraktivních lokalitách Prahy. O nabízené luxusní byty na prodej Praha 1 je v poslední době velký zájem, proto na nic nečekejte a vybírejte.

Naše nabídka

Galerie, 6NP, 205 m²

Galerie – tento byt s rozlohou 205 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro rodinu nebo klienty, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.
Velký prosklený obývací pokoj je situován na jižní stranu, poskytuje ideální místo pro relaxaci a zábavu.
Byty na prodej Praha 1 1 2 3

Mozaika, 6NP, 105 m²

Byt Mozaika – tento byt s rozlohou 105 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro milovníky moderního konceptu bydlení, ve kterém se klasické hodnoty snoubí s osobitým charakterem nemovitosti. V této bytové jednotce byl kladen důraz především na vyváženost historických detailů.
Byty na prodej Praha 1 4 Byty na prodej Praha 1 6

L’Art de Vivre, 7NP, 165 m²

L’Art de Vivre – tento byt – penthouse s rozlohou 165 m² a neuvěřitelnými celkovými 110 m² – teras se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro všechny, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky.
Byty na prodej Praha 1 9

Dopřejte si luxusní bydlení v Praze i Vy!

Luxusní byty na prodej na Praze 1 jsou na našich webových stránkách vždy prezentovány včetně detailních popisů, mnoha fotografií a 3D půdorysů. Pokud zvažujete koupi luxusního bytu v Praze, neváhejte se na nás obrátit. U společnosti Y&T Property Investment s.r.o. o Vás bude dobře postaráno!

Máte-li volné finanční prostředky, bude nákup luxusního bytu v Praze dobrou investicí. Budeme se snažit vyhovět všem Vašim přáním, které budete při koupi luxusních bytů Praha 1 mít! Poskytujeme komplexní služby ve všech oblastech realitního trhu v Praze - nákup, prodej, pronájem i správu nemovitostí, právní i finanční servis. Luxusní byty na prodej Praha 1 jsou naší specialitou.

V oblasti prodeje luxusních bytů Praha 1 Vám nabízíme spolupráci a profesionální partnerství, které určitě oceníte. Ve všech těchto oblastech disponuje společnost Y&T Property Investment s.r.o. špičkovými znalostmi.

Luxusní byty na prodej Praha 1 z naší nabídky jsou absolutním skvostem v rámci pražského bydlení. Byty si zachovaly své osobité kouzlo a atmosféru, současně však poskytují všechny standardy moderního a komfortního bydlení.

Byty na prodej Praha 1 – nabídka naší spolupráce:

 • Konzultace potřeby klienta a parametrů požadovaného luxusního bytu.

 • Vyhotovení nabídky, seznámení s možnostmi trhu.

 • Prohlídky nabídnutých luxusních bytů a detailní informace k nim.

 • Doporučení a případné zajištění finančních prostředků (včetně advokátní nebo notářské úschovy).

 • Návrh smluvních dokumentů, zajištění právních služeb.

 • Zajištění právních a administrativních materiálů k luxusním bytům (nabývací titul, výpis z katastru nemovitostí, stavební dokumentace, detaily vybavení apod.).

 • Protokolární převzetí nemovitosti, kontakt se správou nemovitosti, zajištění převodu médií.

 • Další různé související služby.

S námi lze prodej luxusních bytů dotáhnout do úspěšného konce!

Nechcete být na adrese, kterou si každý splete. Nechcete bydlet daleko od centra dění. Nechcete standard. Chcete luxusní bydlení!

Zaměřte svoji pozornost na projekt několika nádherných luxusních bytů v Praze 1, ve kterém se snoubí design, styl a umění. Hledáte-li něco vskutku unikátního a netradičního budou byty v Art Rezidenci U Divadla to pravé! Luxusní a prosvětlené byty na prodej Praha 1 ve vás vyvolají dojem rodinné pohody a dokonalý vzhled budovy s historickými prvky Vás zaujme na první pohled.

Rezidenční dům Art Rezidence U Divadla se nachází v Krocínově ulici, která tvoří spojnici ulic Divadelní a Karolíny Světlé. Objekt luxusních bytů na prodej Praha 1 Art Rezidence U Divadla prošel náročnou celkovou rekonstrukcí. Dům je zapuštěn hlouběji do vnitrobloku okolních domů a tím vytváří dokonalou bariéru před vlivy okolního světa.

Prodej luxusních bytů v Art Rezidenci U Divadla je určen právě Vám!

Byty na prodej Praha 1 v Art Rezidenci U Divadla mají skvělou dopravní dostupnost i veškerou občanskou vybavenost v okolí. Nejvyšší prioritou je pro nás kromě špičkového designu a luxusu a také pohodlné bydlení a funkčnost. Proto je pro budoucí obyvatele v Art Rezidenci U Divadla připraveno parkovací stání v suterénu domu výtah do všech pater, moderní společné prostory i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného.

Luxusní a prostorné byty na prodej Praha 1 mají nádherný výhled na Prahu. Tyto byty na prodej v nově vznikajícím exkluzivním rezidenčním projektu Art Rezidence U Divadla nabízí absolutní soukromí, panoramatický výhled na Prahu a současně jedinečné umístění v historickém centru Prahy.

Luxusní byty v Art Rezidenci U Divadla se můžou stát i Vaším novým domovem!

Byty na prodej Praha 1 v Art Rezidenci U Divadla byly navrženy citlivě podle nejmodernějších trendů světových architektů. Výsledkem se stal jedinečný projekt, který plně splňuje představu o luxusním rezidenčním bydlení s akcentem na klasické rodinné hodnoty či představu moderního bydlení esteticky založeného jednotlivce.

V Art Rezidenci U Divadla  jsou k dispozici tři luxusní byty s rozlohou 110 až 205 m². Umístění bytů v 6. a 7. patře poskytuje neopakovatelné výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu, Akademii věd i na Pražský hrad. Tyto byty na prodej Praha 1 nabízejí nezapomenutelné zážitky.

 

V Art Rezidenci U Divadla Vám nabízíme tyto byty na prodej:

Luxusní byt „L’Art de Vivre“

 • Penthouse s rozlohou 165 m² a 110 m² teras je umístěn v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla,

 • všichni, kteří touží po něčem luxusním a nezapomenutelném si v tomto bytě budou užívat život plnými doušky,

 • dvě samostatné terasy nabízejí absolutní soukromí a současně nádherný výhled na Národní divadlo a jeho okolí,

 • v tomto luxusním bytě si můžete dopřát ničím nerušený odpočinek u odpolední kávy s výhledem na Prahu zalitou zlatavými paprsky,

 • moderní prvky v tomto bytě skvěle kombinují různé materiály - sklo, ocel a masivní dřevo,

 • byt má vybudován privátní výstup z výtahu přímo do bytu.

 

Luxusní byt „Galerie“

 • má rozlohu 205 m² a je umístěn v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla,

 • tento luxusní byt je určen všem kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení,

 • velký prosklený obývací pokoj situován na jižní stranu a je ideálním reprezentativním prostorem pro různá společenská setkání,

 • prostorné ložnice jsou orientovány do klidného vnitrobloku,

 • oddělení společenské a soukromé zóny poskytuje obyvatelům bytu vždy veškeré soukromí.

 

Luxusní byt „Mozaika“

 • má rozlohu 105 m² a je umístěn v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla,

 • v tomto bytě se snoubí klasické hodnoty s osobitým charakterem interiéru,

 • je koncipován pro milovníky moderního luxusního bydlení,

 • absolutní pocit soukromí a komfortu dotváří dvě koupelny,

 • dva balkony s výhledem na Prahu dokonale dotváří luxusní dojem z bytu,

 • v tomto bytě se mísí historické s moderním, původní materiály s novými.

 

Pokud se nespokojíte s málem, jsou luxusní byty Art Rezidence U Divadla určeny právě Vám.

Zaměstnanci Y&T Property Investment s.r.o. vždy udělají maximum pro to, aby Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů.

 

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!