Art Rezidence U Divadla je projektem, ve kterém se design a styl snoubí s uměním. Již sama lokalita v sousedství historické budovy Národního divadla je velice inspirativní, proto jsme uvedení projektu na trh spojili s výstavou české abstrakcionistky Iry Svobodové.

Dovolujeme si Vám nabídnout tři nově zrekonstruované bytové jednotky s rozlohou 110 až 205 m², které svým jedinečným umístěním v 6. a 7. patře bytového domu poskytnou svým majitelům idylické výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd.

Objekt Art Rezidence U Divadla prošel před nedávnem komplexní rekonstrukcí. Rezidence tak pro své obyvatele nabízí patřičný komfort například v podobě parkovacích stání v suterénu domu, moderních společných prostor s výtahem do všech pater a v neposlední řadě i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného.

Byty s terasou na prodej Praha 1

Terasa jako brána do přírody…

Terasa u bytu představuje velmi účinné propojení interiéru a exteriéru. Je skvělým relaxačním místem i vhodným místem pro sešlost celé vaší rodiny. V poslední době stále více stoupá zájem lidí o byty s terasou na prodej v oblasti Praha 1.

Hledáte-li luxusní byty s terasou na prodej? Potom je projekt společnosti Y&T Property Investment s.r.o. Art Rezidence U Divadla určen právě Vám! Jedná se o projekt několika nádherných luxusních bytů v Praze 1, ve kterém se snoubí design, styl a umění.

Terasa není nezbytná, ale dodává bydlení další rozměr, který oceníte nejen večer, kdy si na ní vychutnáte oblíbené víno s přáteli nebo povečeříte s rodinou. Terasa může být součástí jakékoliv stavby, pokud to architektonické řešení dovolí. Luxusní byty s terasou na prodej na Praze 1 si získávají čím dál větší oblibu.

Naše nabídka

Galerie, 6NP, 205 m²

Galerie – tento byt s rozlohou 205 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro rodinu nebo klienty, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.
Velký prosklený obývací pokoj je situován na jižní stranu, poskytuje ideální místo pro relaxaci a zábavu.
Byty s terasou na prodej Praha 1 1 2 3

Mozaika, 6NP, 105 m²

Byt Mozaika – tento byt s rozlohou 105 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro milovníky moderního konceptu bydlení, ve kterém se klasické hodnoty snoubí s osobitým charakterem nemovitosti. V této bytové jednotce byl kladen důraz především na vyváženost historických detailů.
Byty s terasou na prodej Praha 1 4 Byty s terasou na prodej Praha 1 6

L’Art de Vivre, 7NP, 165 m²

L’Art de Vivre – tento byt – penthouse s rozlohou 165 m² a neuvěřitelnými celkovými 110 m² – teras se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro všechny, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky.
Byty s terasou na prodej Praha 1 9

Terasa může být duší Vašeho luxusního bytu.

Byty s terasou na prodej, které společnost Y&T Property Investment s.r.o. mají samozřejmě také výbornou dopravní dostupnost i veškerou občanskou vybavenost v okolí. Hledáte-li skutečně luxusní bydlení, společnost Y&T Property Investment s.r.o. Vám může v Art Rezidenci U Divadla nabídnout byty s terasou na prodej v lokalitě Prahy 1.

Projekt luxusních bytů s terasou na prodej v Art Rezidenci U Divadla je určen zejména pro náročné zákazníky. Jedná se o projekt několika nádherných luxusních bytů s terasou na lukrativní adrese v Praze 1, ve kterém se snoubí design, styl a umění.

Luxusní prostorné byty s terasou, nádherný výhled na Prahu a soukromí terasy nerušené sousedem nahlížejícím přes plot. To je požadavek zákazníků, kteří hledají luxusní byty s terasou na prodej na Praze 1. Posezení na terase je vždy vítaným zpestřením běžného způsobu bydlení.

Představa luxusního bydlení může vypadat například takto - střešní byt s terasou.

Luxusní byty s terasou na prodej v nově vznikajícím exkluzivním rezidenčním projektu Art Rezidence U Divadla nabízí absolutní soukromí, panoramatický výhled na Prahu a současně jedinečné umístění v historickém centru Prahy. Nikdo z okolí na terasu nevidí, můžete se opalovat, kdy a jak se vám zachce. Vchod na terasu přímo z obývacího pokoje. To vše nabízí projekt Art Rezidence U Divadla.

Rezidenční dům Art Rezidence U Divadla se nachází v Krocínově ulici, která tvoří spojnici ulic Karolíny Světlé a Divadelní. V poslední době prošel celý objekt komplexní rekonstrukcí. Projekt Art Rezidence U Divadla je ideálním skloubením zajímavé lokality, bohaté občanské vybavenosti a luxusních bytů s terasou na prodej v oblasti Praha 1.

Byty s terasou na prodej v Art Rezidenci U Divadla jsou prostorné, vzdušné a jsou navrženy s největší možnou precizností podle nejmodernějších trendů světových architektů. Toto luxusní bydlení v sobě spojuje pohodu, odpočinek, soukromí a především rodinnou atmosféru. A to vše uprostřed města, kde je vše, včetně vaší práce, na dosah.

Nenajdete příhodnější místo pro strávení volných chvil než je Vaše terasa.

Od terasy očekáváme odpočinek na čerstvém vzduchu i příjemné místo pro setkávání s rodinou a přáteli. Luxusní byty s terasou na prodej v Art Rezidenci U Divadla  jsou absolutním skvostem. Zrekonstruované byty si zachovaly své osobité kouzlo i atmosféru, současně poskytují svým obyvatelům vysoké standardy moderního a komfortního bydlení.

Součástí luxusních bytů v Art Rezidenci U Divadla  je také parkovací stání v suterénu domu, výtah do všech pater, moderně řešené společné prostory a sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného. Pro společnost Y&T Property Investment s.r.o. je kromě špičkového designu prioritou také funkčnost a pohodlné bydlení.

Byty s terasou na prodej Praha 1 v Art Rezidenci U Divadla díky své poloze v centru města zaručí výborné dopravní spojení městskou hromadnou dopravou všemi směry (stanice Metra C/A – Můstek, Národní třída, tramvajové spojení). V bezprostředním okolí Art Rezidence U Divadla  naleznete veškerou potřebnou občanskou vybavenost.

Luxusní byty v Art Rezidenci U Divadla se můžou stát i Vaším novým domovem!

V Art Rezidenci U Divadla  jsou k dispozici tři luxusní byty s rozlohou 110 až 205 m². Umístění bytů v 6. a 7. patře poskytuje neopakovatelné výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu, Akademii věd i na Pražský hrad. Tyto luxusní byty s terasou na prodej nabízejí nezapomenutelné zážitky.

 

V Art Rezidenci U Divadla si Vám nabízíme tyto luxusní byty:

Luxusní byt s velkou terasou „L’Art de Vivre“

 • luxusní byt – penthouse s rozlohou 165 m² a 110 m² teras je umístěn v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla.

 • všichni, kteří touží po něčem luxusním a nezapomenutelném si v tomto bytě budou užívat život plnými doušky.

 • dvě samostatné terasy nabízejí úžasný výhled na Národní divadlo a jeho okolí. Zabírají skoro stejnou plochu jako vnitřní prostor bytu.

 • v tomto luxusním bytě si můžete dopřát si odpočinek s výhledem na Prahu zalitou zlatavými paprsky.

 • moderní prvky v tomto bytě skvěle kombinují různé materiály - sklo, ocel a masivní dřevo.

 • byt má privátní výstup z výtahu přímo do bytu.

 

Luxusní byt „Galerie“

 • má rozlohu 205 m² a je umístěn v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla.

 • tento luxusní byt je určen všem kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.

 • velký prosklený obývací pokoj situován na jižní stranu a je ideálním reprezentativním prostorem pro různá společenská setkání.

 • prostorné ložnice jsou orientovány do klidného vnitrobloku.

 • oddělení společenské a soukromé zóny poskytuje obyvatelům bytu vždy veškeré soukromí.

 

Luxusní Byt „Mozaika“

 • má rozlohu 105 m² a je umístěn v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla.

 • v tomto bytě se snoubí klasické hodnoty s osobitým charakterem interiéru.

 • je koncipován pro milovníky moderního luxusního bydlení.

 • pro absolutní pocit soukromí a komfortu je byt vybaven dvěma koupelnami a balkony.

 • v tomto bytě se mísí historické s moderním, původní materiály s novými.

 

Pokud se nespokojíte s málem, jsou luxusní byty Art Rezidence U Divadla určeny právě vám.

Y&T Property Investment s.r.o.

Nabídka společnosti Y&T Property Investment s.r.o. zahrnuje byty terasou na prodej Praha 1 a je neustále doplňována. Naše nabízené luxusní byty jsou vždy detailně prezentovány, včetně kompletního popisu, fotografií a 3D půdorysů.

Prodej luxusních bytů v Praze je specialitou společnosti Y&T Property Investment s.r.o.! Pokud zvažujete koupi luxusního bytu v Praze, neváhejte se na nás obrátit.

Poskytujeme veškeré služby ve všech oblastech realitního trhu v Praze - nákup, prodej, správu nemovitostí či pronájem nebo právní i finanční servis. Ve všech těchto oblastech disponujeme špičkovými znalostmi. Koupě luxusního bytu vždy vyžaduje profesionální znalosti a analýzu v daném oboru. Se vším Vám rádi pomůžeme, postupně Vás provedeme celým procesem, který koupě luxusních bytů v Praze obnáší.

Při koupi bytu Vám nabídneme veškeré služby - poradenství při financování nákupu luxusního bytu, vyjednání podmínek smluv, zprostředkování notářských, advokátních a bankovních úschov, návrh na vklad do katastru nemovitostí, vytvoření protokolu o předání nemovitosti.

Zaměstnanci Y&T Property Investment s.r.o. vždy udělají maximum pro to, aby Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů.

 

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!