Art Rezidence U Divadla je projektem, ve kterém se design a styl snoubí s uměním. Již sama lokalita v sousedství historické budovy Národního divadla je velice inspirativní, proto jsme uvedení projektu na trh spojili s výstavou české abstrakcionistky Iry Svobodové.

Dovolujeme si Vám nabídnout tři nově zrekonstruované bytové jednotky s rozlohou 110 až 205 m², které svým jedinečným umístěním v 6. a 7. patře bytového domu poskytnou svým majitelům idylické výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd.

Objekt Art Rezidence U Divadla prošel před nedávnem komplexní rekonstrukcí. Rezidence tak pro své obyvatele nabízí patřičný komfort například v podobě parkovacích stání v suterénu domu, moderních společných prostor s výtahem do všech pater a v neposlední řadě i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného.

Byty s velkou terasou v Praze

Velká terasa nahradí zahradu.

V poslední době se objevuje nový zřetelný trend. Bohatí lidé se stahují z domků za Prahou zpět do měst a kupují luxusní byty s velkou terasou v Praze. Za luxusní je považován byt s  rozlohou nad 100 metrů čtverečních s velkou terasou v Praze, který je v zajímavé lokalitě, má pěkný výhled a parkovací stání.

Byty s velkou terasou v Praze musí mít samozřejmě také výbornou dopravní dostupnost i kvalitní občanskou vybavenost v okolí. Hledáte-li skutečně luxusní bydlení, společnost Y&T Property Investment s.r.o. Vám může nabídnout byty s velkou terasou v Praze.

Naše nabídka

Galerie, 6NP, 205 m²

Galerie – tento byt s rozlohou 205 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro rodinu nebo klienty, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.
Velký prosklený obývací pokoj je situován na jižní stranu, poskytuje ideální místo pro relaxaci a zábavu.
Byty s velkou terasou v Praze 1 2 3

Mozaika, 6NP, 105 m²

Byt Mozaika – tento byt s rozlohou 105 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro milovníky moderního konceptu bydlení, ve kterém se klasické hodnoty snoubí s osobitým charakterem nemovitosti. V této bytové jednotce byl kladen důraz především na vyváženost historických detailů.
Byty s velkou terasou v Praze 4 Byty s velkou terasou v Praze 6

L’Art de Vivre, 7NP, 165 m²

L’Art de Vivre – tento byt – penthouse s rozlohou 165 m² a neuvěřitelnými celkovými 110 m² – teras se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro všechny, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky.
Byty s velkou terasou v Praze 9

Luxusní byt s velkou terasou. Znáte něco hezčího?

Luxusní prostorný byt, výhled do všech čtyř světových stran a soukromí terasy nerušené sousedem nahlížejícím přes plot. To je požadavek zákazníků, kteří hledají luxusní byty s velkou terasou v Praze.

Projekt luxusních bytů Art Rezidence U Divadla je určen pro všechny, kteří hledají byty s velkou terasou Praze. Jedná se o projekt několika nádherných luxusních bytů na lukrativní adrese v Praze 1, ve kterém se snoubí design, styl a umění.

Luxusní byty s velkou terasou v Praze v nově vznikajícím exkluzivním rezidenčním projektu Art Rezidence U Divadla nabízí absolutní soukromí, panoramatický výhled na Prahu a současně jedinečné umístění v historickém centru Prahy. Jedná se o ideální skloubení zajímavé lokality, bohaté občanské vybavenosti a luxusních bytů s vysokým standardem bydlení.

Na velké terase si můžete dosyta užít krásného počasí!

Rezidenční dům Art Rezidence U Divadla prošel komplexní rekonstrukcí a nachází se v Krocínově ulici, která tvoří spojnici ulic Karolíny Světlé a Divadelní. Lokalita Art Rezidence U Divadla se nachází v těsném sousedství historické budovy Národního divadla. Je hlouběji zapuštěn do vnitrobloku okolních domů a tím vytváří výbornou přirozenou bariéru před vlivy okolního světa.

Součástí luxusního bydlení v Art Rezidenci U Divadla  je také parkovací stání v suterénu domu, moderně koncipované společné prostory s výtahem do všech pater a sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného. Pro společnost Y&T Property Investment s.r.o. je kromě špičkového designu prioritou také funkčnost a pohodlné bydlení.

Luxusní byty Art Rezidence U Divadla jsou prostorné, vzdušné a jsou navrženy s precizností podle nejmodernějších trendů světových architektů. Toto luxusní bydlení v sobě spojuje pohodu, odpočinek, soukromí a především rodinnou atmosféru, která bude přispívat k Vašemu spokojenému rodinnému životu.

Art Rezidence U Divadla - to je luxusní prostor, výhled a soukromí na vlastní velké terase.

Cílem projektu luxusních bytů Art Rezidence U Divadla  bylo využít v maximální možné míře původní architektonické prvky budovy s důrazem na moderní postupy a materiály. Tento skvělý projekt představuje propojení funkcionalistické architektury 30. let minulého století a moderních architektonických a designových prvků.

V Art Rezidenci U Divadla  jsou k dispozici tři nově zrekonstruované luxusní byty s rozlohou 110 až 205 m². Jejich umístění v 6. a 7. patře bytového domu poskytuje nádherné výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd. Tyto luxusní byty nabízejí skvělou dopravní dostupnost, veškeré služby a nezapomenutelné zážitky.

Luxusní byty v Art Rezidenci U Divadla Vám zaručí rychlé dopravní spojení městskou hromadnou dopravou všemi směry (stanice Metra C/A – Můstek, Národní třída, tramvajové spojení). V okolí Art Rezidence U Divadla  je veškerá občanská vybavenost. Díky tomuto novému luxusnímu bydlení budete mít kamkoliv blízko!

Luxusní byty v Art Rezidenci U Divadla se můžou stát i Vaším novým domovem!

Luxusní byty v Art Rezidenci U Divadla  jsou absolutním skvostem v rámci pražského bydlení. Byty si zachovaly své osobité kouzlo a atmosféru, současně však poskytují všechny standardy moderního a komfortního bydlení.


V Art Rezidenci U Divadla si Vám nabízíme:

Luxusní byt s velkou terasou „L’Art de Vivre“

 • luxusní byt – penthouse s rozlohou 165 m² a 110 m² teras se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální pro všechny, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky.

 • dvě samostatné terasy zabírají skoro stejnou plochu jako vnitřní prostor a nabízejí úžasný výhled na Národní divadlo i Pražský hrad.

 • v tomto luxusním bytě si můžete dopřát si odpočinek s výhledem na Prahu zalitou zlatavými paprsky.

 • moderní prvky kombinují ušlechtilé materiály - sklo, ocel a masivní dřevo.

 • byt má privátní výstup z výtahu přímo do bytu.

 

Luxusní byt „Galerie“

 • s rozlohou 205 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla.

 • tento luxusní byt bude vyhovovat nejen rodině, ale i klientům, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.

 • velký prosklený obývací pokoj situován na jižní stranu a je ideálním reprezentativním prostorem v případě společenských setkání.

 • prostorné ložnice jsou situovány do klidného vnitrobloku.

 • oddělení společenské a soukromé zóny poskytuje obyvatelům bytu vždy veškeré soukromí.

 

Luxusní Byt „Mozaika“

 • s rozlohou 105 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla.

 • je koncipován pro milovníky moderního luxusního bydlení, ve kterém se snoubí klasické hodnoty s osobitým charakterem interiéru.

 • pro absolutní pocit soukromí a komfortu je byt vybaven dvěma koupelnami a balkony.

 • v tomto bytě se mísí historické s moderním, původní materiály s novými.

 

Luxusní byty Art Rezidence U Divadla  vás budou hýčkat tak, že si budete připadat jako v pohádce.

Y &T Property Investment s.r.o.

Jsme dynamická společnost, která se zaměřuje na prodej luxusních bytů v centru Prahy a jeho bízkém okolí. Naše nabídka, zahrnuje luxusní byty v nejatraktivnějších lokalitách Prahy a je neustále doplňována o nové luxusní nemovitosti.

Naše nabízené luxusní byty jsou na našich webových stránkách prezentovány detailně, včetně všech popisů, fotografií a půdorysů. Prodej luxusních bytů v Praze je naší specialitou! Pokud zvažujete koupi luxusního bytu v Praze, neváhejte se na nás obrátit.

Poskytujeme veškeré služby ve všech oblastech realitního trhu v Praze - nákup, prodej, správu nemovitostí či pronájem nebo právní i finanční servis. Ve všech těchto oblastech disponujeme špičkovými znalostmi. Krok za krokem Vás provedeme celým procesem, který koupě bytu v Praze obnáší.

Při koupi bytu Vám nabídneme veškeré služby - poradenství při financování nákupu luxusního bytu, vyjednání podmínek smluv, zprostředkování notářských, advokátních a bankovních úschov, návrh na vklad do katastru nemovitostí, vytvoření protokolu o předání nemovitosti.

Zaměstnanci Y&T Property Investment s.r.o. vždy udělají maximum pro to, aby Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů.

 

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!