Art Rezidence U Divadla je projektem, ve kterém se design a styl snoubí s uměním. Již sama lokalita v sousedství historické budovy Národního divadla je velice inspirativní, proto jsme uvedení projektu na trh spojili s výstavou české abstrakcionistky Iry Svobodové.

Dovolujeme si Vám nabídnout tři nově zrekonstruované bytové jednotky s rozlohou 110 až 205 m², které svým jedinečným umístěním v 6. a 7. patře bytového domu poskytnou svým majitelům idylické výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd.

Objekt Art Rezidence U Divadla prošel před nedávnem komplexní rekonstrukcí. Rezidence tak pro své obyvatele nabízí patřičný komfort například v podobě parkovacích stání v suterénu domu, moderních společných prostor s výtahem do všech pater a v neposlední řadě i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného.

Byty s výhledem na Prahu

Luxusní byt by měl být na významné adrese nebo na místě, které je něčím velmi zajímavé. Punc luxusu si získává i takzvané bydlení ve výškách. Mezi nejatraktivnější nemovitosti se řadí zrekonstruované byty s výhledem na Prahu nebo historické jádro města.

V poslední době roste zájem zákazníků o luxusní bydlení. Stále více lidí si pořizuje luxusní byt s výhledem na Prahu, v historické zástavbě, s velkou terasou, parkovacím stáním a dalšími doplňky. Největší zájem je o luxusní byty s výhledem na Prahu přímo v centru města.

Pokud toužíte po luxusním, pohodlném a bezpečném bydlení v bytě s výhledem na Prahu neváhejte nás kontaktovat. Společnost Y&T Property Investment s.r.o. Vám může v Art Rezidenci U Divadla nabídnout byty s výhledem na Prahu, Národní divadlo či dominantu Pražského hradu.

Naše nabídka

Galerie, 6NP, 205 m²

Galerie – tento byt s rozlohou 205 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro rodinu nebo klienty, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.
Velký prosklený obývací pokoj je situován na jižní stranu, poskytuje ideální místo pro relaxaci a zábavu.
Byty s výhledem na Prahu 1 2 3

Mozaika, 6NP, 105 m²

Byt Mozaika – tento byt s rozlohou 105 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro milovníky moderního konceptu bydlení, ve kterém se klasické hodnoty snoubí s osobitým charakterem nemovitosti. V této bytové jednotce byl kladen důraz především na vyváženost historických detailů.
Byty s výhledem na Prahu 4 Byty s výhledem na Prahu 6

L’Art de Vivre, 7NP, 165 m²

L’Art de Vivre – tento byt – penthouse s rozlohou 165 m² a neuvěřitelnými celkovými 110 m² – teras se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro všechny, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky.
Byty s výhledem na Prahu 9

Luxusní byt s výhledem na Prahu se může stát i Vaším novým domovem!

V blízkosti Národního divadla byly v Art Rezidenci U Divadla v šestém a sedmém patře zrekonstruovány tři byty o ploše 110 až 205 metrů. Luxusní atypické byty s výhledem na Prahu. Každá z jednotek projektu Art Rezidence U Divadla se může pochlubit moderním interiérem ve třech různých provedeních, ve kterých se elegantně skloubil moderní design a umění.

Z atypických bytů projektu Art Rezidence U Divadla ve vyšších patrech se lze kochat luxusním výhledem na Prahu. Luxusní byty jsou realizovány z kvalitních a nadčasových materiálů, s důrazem na praktičnost. Bylo použito například masivní dřevo, přírodní kámen nebo na terasách tropické dřevo.

Luxusní byty s výhledem na Prahu a v exkluzivním rezidenčním projektu Art Rezidence U Divadla nabízí absolutní soukromí, panoramatický výhlede na Prahu a současně jedinečné umístění v historickém centru Prahy.

Výhled na Prahu patří k luxusu bydlení!

Objekt Art Rezidence U Divadla prošel komplexní rekonstrukcí. Rezidence poskytuje patřičný komfort v podobě parkovacích stání v suterénu domu, moderních společných prostor, s výtahem do všech pater i sklepní kóje. Kromě špičkového designu společnost Y&T Property Investment s.r.o. myslí také na funkčnost a pohodlné bydlení.

Luxusní byty s výhledem na Prahu v Art Rezidenci U Divadla jsou navrženy dle nejmodernějších trendů světových architektů. Jsou slunné, vzdušné a prostorné. Tyto luxusní byty s výhledem na Prahu v sobě spojují rodinnou atmosféru, pohodu, odpočinek i soukromí.

Byty s výhledem na Prahu musí mít samozřejmě také výbornou dopravní dostupnost i kvalitní občanskou vybavenost v okolí. Byty s výhledem na Prahu v Art Rezidenci U Divadla Vám zaručí rychlé dopravní spojení všemi směry (stanice Metra C/A – Můstek, Národní třída, tramvajové spojení). V okolí Art Rezidence U Divadla  je veškerá občanská vybavenost. Díky tomuto novému luxusnímu bydlení budete mít kamkoliv blízko!

Hledáte-li skutečně luxusní bydlení, pak je projekt Art Rezidence U Divadla určen právě vám!

Rezidenční dům Art Rezidence U Divadla se nachází v Krocínově ulici, která tvoří spojnici ulic Karolíny Světlé a Divadelní. Je zapuštěn hlouběji do vnitrobloku okolních domů a tím vytváří ideální přirozenou bariéru před vlivy okolního světa. V nádherných luxusních bytech s výhledem na Prahu se snoubí design, styl a umění.

Cílem projektu luxusních bytů s výhledem na Prahu v Art Rezidenci U Divadla bylo využít v maximální možné míře původní architektonické prvky budovy s důrazem na moderní postupy a materiály. Projekt představuje propojení funkcionalistické architektury 30. let minulého století a moderních architektonických a prvků.

 

V Art Rezidenci U Divadla Vám nabízíme tyto byty s výhledem na Prahu:

Byt s výhledem na Prahu „Galerie“

 • jeho rozloha je 205 m² a nachází se v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla.

 • jméno mu dala především prostornost a reprezentativnost.

 • byt bude vyhovovat jak rodině, tak klientům, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.

 • oddělení společenské a soukromé zóny poskytuje obyvatelům bytu vždy veškeré soukromí.

 • zajímavostí je velký prosklený obývací pokoj, který je situován na jih.

 • je ideálním reprezentativním prostorem v případě společenských setkání.

 • prostorné ložnice jsou situovány do klidného vnitrobloku.

 

Byt s výhledem na Prahu „Mozaika“

 • jeho rozloha je 105 m² a nachází se v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla.

 • název pramení od mozaikového zdobení společných prostor a fasády budovy.

 • snoubí se zde klasické hodnoty s osobitým charakterem interiéru.

 • je koncipován pro milovníky moderního luxusního bydlení.

 • byt je vybaven dvěma koupelnami a balkony.

 • v tomto bytě se mísí historické s moderním, původní materiály s novými.

 

Byt s výhledem na Prahu „L’Art de Vivre“ (penthouse)

 • jeho rozloha je 165 m² a 110 m² teras a se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla.

 • tento byt vás bude hýčkat jen tím nejlepším, co můžete očekávat od luxusního bydlení.

 • všichni, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky, zde budou naprosto spokojeni.

 • jeho největší předností jsou dvě samostatné terasy, které nabízí úžasný výhled nerušený výhled na Prahu, Národní divadlo i Pražský hrad.

 • byt má privátní výstup z výtahu přímo do bytu.

 • jsou zde zkombinovány různé ušlechtilé materiály, jako např. sklo, ocel a masivní dřevo.

 

Byty s výhledem na Prahu, soukromí a luxusní prostor - to je Art Rezidence U Divadla!

Y &T Property Investment s.r.o.

Jsme dynamická společnost, která se zaměřuje na prodej luxusních bytů v Praze. Poskytujeme komplexní služby ve všech oblastech realitního trhu v Praze - nákup, prodej, správu nemovitostí či pronájem nebo právní i finanční servis. Ve všech těchto oblastech disponujeme špičkovými znalostmi.

Naše nabídka, zahrnuje luxusní byty s výhledem na Prahu v těch nejatraktivnějších lokalitách. Je průběžně doplňována o nové nemovitosti. Luxusní byty, které naleznete v naší nabídce, jsou na našich webových stránkách detailně prezentovány včetně popisů, fotografií a půdorysů.

Pokud zvažujete koupi luxusního bytu v Praze, neváhejte se na nás obrátit. Prodej luxusních bytů s výhledem na Prahu je naší specialitou!

Rádi Vám poskytneme veškeré služby spojené s koupí bytu - poradenství při financování nákupu bytu, vyjednání podmínek smluv, návrh na vklad do katastru nemovitostí, vytvoření protokolu o předání nemovitosti, zprostředkování notářských, advokátních a bankovních úschov. Krok za krokem Vás provedeme celým procesem, který koupě bytu v Praze obnáší.

Zaměstnanci Y &T Property Investment s.r.o. udělají maximum pro to, aby Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů.

 

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!