Art Rezidence U Divadla je projektem, ve kterém se design a styl snoubí s uměním. Již sama lokalita v sousedství historické budovy Národního divadla je velice inspirativní, proto jsme uvedení projektu na trh spojili s výstavou české abstrakcionistky Iry Svobodové.

Dovolujeme si Vám nabídnout tři nově zrekonstruované bytové jednotky s rozlohou 110 až 205 m², které svým jedinečným umístěním v 6. a 7. patře bytového domu poskytnou svým majitelům idylické výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd.

Objekt Art Rezidence U Divadla prošel před nedávnem komplexní rekonstrukcí. Rezidence tak pro své obyvatele nabízí patřičný komfort například v podobě parkovacích stání v suterénu domu, moderních společných prostor s výtahem do všech pater a v neposlední řadě i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného.

Byty s výhledem na Pražský Hrad

Nejžádanější výhled je výhled na Pražský hrad…

Stále více lidí si pořizuje luxusní na prestižní adrese, v historické zástavbě, s velkou terasou, parkovacím stáním a dalšími doplňky. Mezi nejžádanější lokality stále patří luxusní byty s výhledem na Pražský Hrad přímo v centru města.

Luxusní byt nedělá jen jeho výbava, dispozice a architektura. Důležitá je také jeho poloha. Mít velkorysý byt na okraji Prahy je sice nadstandard, ale až byt s výhledem na Pražský Hrad blízko centra je ten pravý luxus.

Praha se stala v průběhu posledních desetiletí atraktivním historickým i moderním centrem Evropy. Do hlavního města se lidé stěhují za prací, studiem i rodinou, a to nejen z Česka, ale i ze zahraničí. Bydlení v atraktivních domech, ve kterých jsou byty s výhledem na Pražský Hrad, uvítají nejen milovníci historie, ale také moderního designu a luxusu.

Naše nabídka

Galerie, 6NP, 205 m²

Galerie – tento byt s rozlohou 205 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro rodinu nebo klienty, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.
Velký prosklený obývací pokoj je situován na jižní stranu, poskytuje ideální místo pro relaxaci a zábavu.
Byty s výhledem na Pražský Hrad 1 2 3

Mozaika, 6NP, 105 m²

Byt Mozaika – tento byt s rozlohou 105 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro milovníky moderního konceptu bydlení, ve kterém se klasické hodnoty snoubí s osobitým charakterem nemovitosti. V této bytové jednotce byl kladen důraz především na vyváženost historických detailů.
Byty s výhledem na Pražský Hrad 4 Byty s výhledem na Pražský Hrad 6

L’Art de Vivre, 7NP, 165 m²

L’Art de Vivre – tento byt – penthouse s rozlohou 165 m² a neuvěřitelnými celkovými 110 m² – teras se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro všechny, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky.
Byty s výhledem na Pražský Hrad 9

Byt s výhledem na Pražský Hrad je zárukou luxusu.

Patříte mezi milovníky luxusu? Pokud toužíte po luxusním, pohodlném a bezpečném bydlení, je byt s výhledem na Pražský Hrad určen právě Vám! Společnost Y&T Property Investment s.r.o. Vám může v Art Rezidenci U Divadla nabídnout byty s výhledem na Pražský Hrad nebo Národní divadlo.

Z atypických luxusních bytů projektu Art Rezidence U Divadla se lze kochat nepřekonatelným výhledem na Pražský Hrad. Originálně řešené prostory, úžasný výhled a neskutečné kouzlo. To vše Vám poskytnou luxusní byty s výhledem na Pražský Hrad v Art Rezidenci U Divadla. Byty jsou realizovány z kvalitních a nadčasových materiálů, s důrazem na praktičnost. Při rekonstrukci bylo použito pouze masivní dřevo, přírodní kámen nebo na terasách tropické dřevo.

Sehnat luxusní byt s výhledem na Pražský Hrad není snadné. Hledáte-li zajímavé bydlení v Praze, vyberte si námi nabízené originální a luxusní byty s výhledem na Pražský Hrad v Art Rezidenci U Divadla a kontaktujte nás.

Výhled z bytu na Pražský Hrad je vzácný.

V blízkosti Národního divadla byly v Art Rezidenci U Divadla v šestém a sedmém patře zrekonstruovány tři byty o ploše 110 až 205 metrů. Jedná se o luxusní atypické byty s výhledem na Pražský hrad a Národní divadlo. Každý z bytů se může pochlubit ojedinělým interiérem ve třech různých provedeních, ve kterých se elegantně skloubil moderní design a umění.

Luxusní byty s výhledem na Pražský hrad v exkluzivním rezidenčním projektu Art Rezidence U Divadla nabízí absolutní soukromí a současně jedinečné umístění v historickém centru Prahy. Rezidenční dům Art Rezidence U Divadla se nachází v Krocínově ulici, která tvoří spojnici ulic Karolíny Světlé a Divadelní.

V nádherných luxusních bytech s výhledem na Pražský Hrad se snoubí design, styl a umění. Svým budoucím obyvatelům poskytnou klidné bydlení s výbornou občanskou vybaveností a dopravní dostupností.

Zaručí Vám rychlé dopravní spojení všemi směry (stanice Metra C/A – Můstek, Národní třída, tramvajové spojení). Díky tomuto novému luxusnímu bydlení budete mít kamkoliv blízko!

Luxusní byt s výhledem na Pražský Hrad se může stát i Vaším domovem!

Kromě špičkového designu myslí společnost Y&T Property Investment s.r.o. také na funkčnost a pohodlné bydlení. Rezidence Art Rezidence U Divadla poskytuje svým obyvatelům parkovací stání v suterénu domu, patřičný komfort v podobě výtahu do všech pater objektu, moderní společné prostory i sklepní kóje pro uskladnění různých nezbytností.

Luxusní byty s výhledem na Pražský Hrad v Art Rezidenci U Divadla jsou navrženy podle nejmodernějších trendů světových architektů. Jsou slunné, vzdušné a prostorné, zachovaly si své osobité kouzlo a atmosféru, současně však poskytují všechny standardy moderního a komfortního bydlení. Tyto luxusní byty s výhledem na Pražský Hrad v sobě spojují rodinnou atmosféru, pohodu, odpočinek i soukromí.

Hledáte-li skutečný luxus, pak je projekt Art Rezidence U Divadla určen právě vám!

Luxusní byty s výhledem na Pražský Hrad v Art Rezidenci U Divadla byly navrženy s citlivým přístupem. Výsledkem je koncept, který skvěle zapadá do představy klidného rezidenčního bydlení s akcentem na klasické rodinné hodnoty či do představy moderního bydlení esteticky založeného jednotlivce.


Společnost Y&T Property Investment s.r.o. Vám nabízí tyto luxusní byty s výhledem na Pražský Hrad:

Byt s výhledem na Pražský Hrad „Galerie“

 • jeho rozloha je 205 m² a nachází se v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla.

 • jméno získal především pro svoji prostornost a reprezentativnost.

 • zajímavostí je velký prosklený obývací pokoj situovaný na jih.

 • je ideálním reprezentativním prostorem v případě společenských setkání.

 • byt bude vyhovovat jak rodině, tak klientům, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.

 • oddělení společenské a soukromé zóny poskytuje obyvatelům bytu vždy veškeré soukromí.

 • prostorné ložnice jsou situovány do klidného vnitrobloku.

 

Byt s výhledem na Pražský Hrad „Mozaika“

 • jeho rozloha je 105 m² a nachází se v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla.

 • je koncipován pro milovníky moderního luxusního bydlení s historickým akcentem.

 • název pramení od mozaikového zdobení společných prostor a fasády budovy.

 • snoubí se zde klasické hodnoty s osobitým charakterem interiéru.

 • byt je vybaven dvěma koupelnami a balkony.

 • mísí se zde historické s moderním, původní materiály s novými.

 

Byt s výhledem na Pražský Hrad „L’Art de Vivre“ (penthouse)

 • jeho rozloha je 165 m² a 110 m² teras a se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla.

 • tento byt vás bude hýčkat jen tím nejlepším, co můžete očekávat od luxusního bydlení.

 • všichni, kteří touží po něčem luxusním a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky, zde budou naprosto spokojeni.

 • jeho největší předností jsou dvě samostatné terasy, díky čemuž si můžete vychutnat nerušený výhled na Pražský hrad i Národní divadlo.

 • byt má privátní výstup z výtahu přímo do bytu.

 • jsou zde zkombinovány různé ušlechtilé materiály, jako např. sklo, ocel a masivní dřevo.

 

Byty s výhledem na Pražský Hrad - to je Art Rezidence U Divadla!

Y&T Property Investment s.r.o.

Jsme společnost, která poskytuje komplexní služby ve všech oblastech realitního trhu v Praze - nákup, prodej, správu nemovitostí či pronájem nebo právní i finanční servis. Cíleně se zaměřujeme na prodej luxusních bytů v Praze.

Naše nabídka, zahrnuje kromě jiného také luxusní byty s výhledem na Pražský Hrad v těch nejatraktivnějších lokalitách. Luxusní byty, které naleznete v naší nabídce, jsou na našich webových stránkách detailně prezentovány včetně popisů, fotografií a 3D půdorysů.

Pokud zvažujete koupi luxusního bytu v Praze, neváhejte se na nás obrátit. Prodej luxusních bytů s výhledem na Pražský Hrad je naší specialitou! Krok za krokem Vás provedeme celým procesem, který koupě bytu v Praze obnáší.

Rádi Vám poskytneme veškeré služby spojené s koupí bytu - poradenství při financování nákupu bytu, vyjednání podmínek smluv, návrh na vklad do katastru nemovitostí, vytvoření protokolu o předání nemovitosti, zprostředkování notářských, advokátních a bankovních úschov. Ve všech těchto oblastech disponujeme špičkovými znalostmi

Zaměstnanci Y&T Property Investment s.r.o. udělají maximum pro to, aby Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů.

 

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!