Art Rezidence U Divadla je projektem, ve kterém se design a styl snoubí s uměním. Již sama lokalita v sousedství historické budovy Národního divadla je velice inspirativní, proto jsme uvedení projektu na trh spojili s výstavou české abstrakcionistky Iry Svobodové.

Dovolujeme si Vám nabídnout tři nově zrekonstruované bytové jednotky s rozlohou 110 až 205 m², které svým jedinečným umístěním v 6. a 7. patře bytového domu poskytnou svým majitelům idylické výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd.

Objekt Art Rezidence U Divadla prošel před nedávnem komplexní rekonstrukcí. Rezidence tak pro své obyvatele nabízí patřičný komfort například v podobě parkovacích stání v suterénu domu, moderních společných prostor s výtahem do všech pater a v neposlední řadě i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného.

Luxusní bydlení Praha 1

Atraktivní poloha a nádherný výhled z oken i terasy…

Patříte mezi milovníky luxusu? Hledáte nové bydlení v příjemné lokalitě a na lukrativní adrese? Potom je luxusní bydlení Praha 1 - luxusní byty Art Rezidence U Divadla - určeno právě Vám! Jedná se o projekt několika nádherných luxusních bytů v Praze 1, ve kterém se snoubí design, styl a umění.

Luxusní bydlení z naší nabídky je absolutním skvostem v rámci pražského bydlení. Byty si zachovaly své osobité kouzlo a atmosféru, současně však poskytují všechny standardy moderního a komfortního bydlení. Luxusní bydlení Praha 1 - luxusní byty Art Rezidence U Divadla jsou navrženy dle nejmodernějších trendů světových architektů.

Rezidenční dům Art Rezidence U Divadla se nachází v Krocínově ulici, která tvoří spojnici ulic Karolíny Světlé a Divadelní. Dům Art Rezidence U Divadla je zapuštěn hlouběji do vnitrobloku nežli okolní zástavba a tím tvoří toto umístění ideální přirozenou bariéru před vlivy okolního světa.

Nabízené luxusní bydlení je prostorné, vzdušné a je navrženo s precizností, díky které uvidíte každý sluneční paprsek, který na Vaše nové rodinné sídlo zasvítí. Toto luxusní bydlení Praha 1 v sobě spojuje pohodu, odpočinek, soukromí a především rodinnou atmosféru, která bude přispívat k Vašemu spokojenému rodinnému životu.

Naše nabídka

Galerie, 6NP, 205 m²

Galerie – tento byt s rozlohou 205 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro rodinu nebo klienty, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.
Velký prosklený obývací pokoj je situován na jižní stranu, poskytuje ideální místo pro relaxaci a zábavu.
Luxusní bydlení Praha 1 1 2 3

Mozaika, 6NP, 105 m²

Byt Mozaika – tento byt s rozlohou 105 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro milovníky moderního konceptu bydlení, ve kterém se klasické hodnoty snoubí s osobitým charakterem nemovitosti. V této bytové jednotce byl kladen důraz především na vyváženost historických detailů.
Luxusní bydlení Praha 1 4 Luxusní bydlení Praha 1 6

L’Art de Vivre, 7NP, 165 m²

L’Art de Vivre – tento byt – penthouse s rozlohou 165 m² a neuvěřitelnými celkovými 110 m² – teras se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro všechny, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky.
Luxusní bydlení Praha 1 9

Luxusní bydlení v Praze 1 okouzlí i Vás.

Lokalita luxusního bydlení Art Rezidence U Divadla se nachází v těsném sousedství historické budovy Národního divadla. Tři nově zrekonstruované luxusní byty s rozlohou 110 až 205 m² poskytnou svým majitelům díky umístění v 6. a 7. patře bytového domu, nádherné výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd.

Objekt luxusního bydlení Praha 1 - Art Rezidence U Divadla prošel komplexní rekonstrukcí. Rezidence nabízí svým obyvatelům parkovací stání v suterénu domu, moderní společné prostory s výtahem do všech pater i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného. Nejvyšší prioritou je pro nás nejen design, ale také funkčnost a v neposlední řadě pohodlné bydlení. Tyto luxusní byty Praha 1 nabízejí patřičný komfort na vysoké úrovni.

Díky svému novému luxusnímu bydlení v Praze 1 budete mít kamkoliv blízko!

Skvělá dopravní dostupnost, veškeré služby a nezapomenutelné zážitky – to jsou požadavky, které nabízené luxusní bydlení Praha 1 Art Rezidence U Divadla absolutně splňuje.

Lokalita těchto luxusních bytů v centru Prahy Vám zaručí rychlé a komfortní spojení všemi směry a druhy městské dopravy (stanice Metra C/A – Můstek, Národní třída, bezpočet tramvajových spojení). Unikátní poloha luxusního bydlení Praha 1 - Art Rezidence U Divadla  v samém srdci Prahy, nabídne svým obyvatelům splnění veškerých potřeb, které lze požadovat od moderního rezidenčního bydlení.

Luxusní bydlení Praha 1 - Art Rezidence U Divadla  zajišťuje jednoduchou dostupnost historických památek, nákupních center, stanic metra i relaxačních zón. Jedná se o klidné místo, kde se nebudete muset bát otevřít okna či relaxovat na vlastní terase.

Zde budete mít po ruce veškeré služby, zejména na Národní třídě (obchodní dům My, supermarket Tesco) i kulturní scénu v podobě divadel a galerií (Národní divadlo a mnohé další kulturní stánky) či historii, která z této části Prahy dýchá.

Luxusní bydlení Praha 1 čeká právě na Vás!

Projekt luxusního bydlení Art Rezidence U Divadla  představuje propojení funkcionalistické architektury 30. let minulého století a moderních architektonických a designových prvků. Budova byla postavena v polovině třicátých let minulého století. Spojuje prvky tradičního stavitelství s novými směry ve výstavbě v podobě sloupového železobetonového systému.

Cílem projektu luxusního bydlení Praha 1 - Art Rezidence U Divadla  bylo v maximální možné míře využít původní architektonické prvky budovy, s důrazem na moderní postupy a materiály. Proto je zde použito jen masivní dřevo, tropické dřevo na terasách či přírodní kamen.

Naši architekti připravili vysokou úroveň standardního vybavení. Bytové jednotky luxusního bydlení Praha 1 - Art Rezidence U Divadla byly koncipovány s citlivým přístupem. Výsledkem je koncept, který skvěle zapadá do představy klidného rezidenčního bydlení s akcentem na klasické rodinné hodnoty či do představy moderního bydlení esteticky založeného jednotlivce.

Architekti mysleli na všechno a na nic nezapomněli.

Galerie

 • byt s rozlohou 205 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro rodinu nebo klienty, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.

 • je ideálním reprezentativním prostorem v případě společenských setkání

 • velký prosklený obývací pokoj situován na jižní stranu, poskytuje ideální místo pro relaxaci a zábavu.

 • oddělení společenské a soukromé zóny poskytuje obyvatelům soukromí.

 • prostorné ložnice jsou situovány do klidného vnitrobloku.

 

Mozaika

 • byt s rozlohou 105 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro milovníky moderního konceptu bydlení, ve kterém se snoubí klasické hodnoty s osobitým charakterem.

 • je zde kladen důraz a vyváženost historických detailů.

 • byt je vybaven dvěma koupelnami a balkony.

 • v tomto bytě se mísí původní materiály s novými, historické s moderním.

 

L’Art de Vivre

 • byt – penthouse s rozlohou 165 m² a 110 m² teras se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální pro všechny, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky.

 • dvě samostatné terasy nabízí úžasný výhled na Národní divadlo a Pražský hrad.

 • byt má privátní výstup z výtahu přímo do bytu.

 • moderní prvky kombinují ušlechtilé materiály - sklo, ocel a masivní dřevo.

 

Bydlete v samém srdci Prahy v luxusní rezidenci. Budete si připadat opravdu jako v pohádce!

Y&T Property Investment s.r.o.

Společnost Y&T Property Investment s.r.o. disponuje širokou nabídkou luxusních bytů v Praze 1 a okolí centra. Naše nabídka zahrnuje luxusní byty v těch nejatraktivnějších lokalitách Prahy.

Byty jsou na našich internetových stránkách prezentovány včetně kompletních popisů, detailních fotografií a půdorysů. Máte-li zájem o koupi nebo prodej luxusního bytu v Praze, neváhejte se na nás obrátit.

Koupě luxusního bytu - a nejen na Praze 1 – vždy vyžaduje profesionální znalosti a analýzu v daném oboru. Se vším Vám rádi pomůžeme, postupně Vás provedeme celým procesem, který koupě luxusních bytů v Praze obnáší.

Našim klientům poskytneme veškeré služby spojené s obchodem - poradenství při financování nákupu luxusní nemovitosti, vyjednání podmínek smluv pro uzavření obchodu, monitorování návrhu na vklad do katastru nemovitostí, vytvoření protokolu o předání nemovitosti, zprostředkování notářských, advokátních a bankovních úschov.

Poskytneme Vám také asistenční služby ve správě nemovitostí i jednotlivých objektů.

Máme netradiční inovační přístup při tvorbě marketingové strategie.