Art Rezidence U Divadla je projektem, ve kterém se design a styl snoubí s uměním. Již sama lokalita v sousedství historické budovy Národního divadla je velice inspirativní, proto jsme uvedení projektu na trh spojili s výstavou české abstrakcionistky Iry Svobodové.

Dovolujeme si Vám nabídnout tři nově zrekonstruované bytové jednotky s rozlohou 110 až 205 m², které svým jedinečným umístěním v 6. a 7. patře bytového domu poskytnou svým majitelům idylické výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd.

Objekt Art Rezidence U Divadla prošel před nedávnem komplexní rekonstrukcí. Rezidence tak pro své obyvatele nabízí patřičný komfort například v podobě parkovacích stání v suterénu domu, moderních společných prostor s výtahem do všech pater a v neposlední řadě i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného.

Luxusní bydlení v Praze

Luxusní bydlení v Praze nenajdete na každém rohu…

Říkáte si, že nestojíte o obyčejné bydlení a nespokojíte se jen tak s něčím? Chcete mít pro sebe a pro své nejbližší jen to nejlepší a rádi byste si dopřáli něco krásného a luxusního? Dopřejte si tedy luxusní bydlení v Praze, které skýtá netušené možnosti, a rozmazlujte se.

Pod pojmem luxusní bydlení si lze představit mnoho věcí. Každý má jiné představy a přání. Luxusní bydlení v Praze klade vysoké požadavky především na architektonické řešení celé stavby, velikost a vybavení bytu a také na lokalitu, ve které se nachází.

Tak si asi luxusní bydlení v Praze představuje většina lidí. Jestli se i vy zajímáte o koupi luxusního bytu v Praze, musí toto luxusní bydlení splňovat vaše vysoké požadavky. Luxusní bydlení Praha Art Rezidence U Divadla je určeno právě pro Vás! Jedná se o projekt několika nádherných luxusních bytů v Praze, ve kterém se snoubí design, styl a umění.

Naše nabídka

Galerie, 6NP, 205 m²

Galerie – tento byt s rozlohou 205 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro rodinu nebo klienty, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.
Velký prosklený obývací pokoj je situován na jižní stranu, poskytuje ideální místo pro relaxaci a zábavu.
Luxusní bydlení v Praze 1 2 3

Mozaika, 6NP, 105 m²

Byt Mozaika – tento byt s rozlohou 105 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro milovníky moderního konceptu bydlení, ve kterém se klasické hodnoty snoubí s osobitým charakterem nemovitosti. V této bytové jednotce byl kladen důraz především na vyváženost historických detailů.
Luxusní bydlení v Praze 4 Luxusní bydlení v Praze 6

L’Art de Vivre, 7NP, 165 m²

L’Art de Vivre – tento byt – penthouse s rozlohou 165 m² a neuvěřitelnými celkovými 110 m² – teras se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro všechny, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky.
Luxusní bydlení v Praze 9

Hledáte luxusní bydlení v Praze? Pomůžeme Vám!

Dopřejte si luxusní bydlení v Praze i Vy! Snažili jsme se udělat maximum pro Vaše úplné pohodlí a nabízíme Vám luxusní bydlení, které je absolutním skvostem v rámci pražského bydlení. Byty v Art Rezidenci U Divadla si zachovaly své osobité kouzlo a atmosféru, současně však poskytují všechny standardy moderního a komfortního bydlení.

Námi nabízené luxusní bydlení v Praze je navrženo s absolutní precizností, je prostorné a vzdušné. Může Vám přinést opravdu něco, o čemž jste doposud pouze snili. Toto luxusní bydlení v Praze v sobě spojuje pohodu, odpočinek, soukromí a především rodinnou atmosféru, která bude přispívat k Vašemu spokojenému rodinnému životu.

Luxusní bydlení v Praze nemusí být pouhým snem.

Luxusní bydlení v Praze v Art Rezidenci U Divadla je navrženo podle nejmodernějších trendů světových architektů. Snažíme se svým zákazníkům nabídnout opravdu dokonalé luxusní bydlení s vysokými standardy. Art Rezidence U Divadla dokáže uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.

Mnoho zákazníků si při výběru luxusního bydlení v Praze potrpí na vyhlášenosti dané lokality. Rezidenční dům Art Rezidence U Divadla se nachází v Krocínově ulici, která tvoří spojnici ulic Karolíny Světlé a Divadelní. Luxusní bydlení v Praze v Art Rezidenci U Divadla se nachází v těsném sousedství historické budovy Národního divadla.

Dům Art Rezidence U Divadla je zapuštěn hlouběji do vnitrobloku nežli okolní zástavba a tím tvoří toto umístění ideální přirozenou bariéru před vlivy okolního světa. Tři nově zrekonstruované luxusní byty s rozlohou 110 až 205 m² poskytnou svým majitelům díky umístění v 6. a 7. patře bytového domu, nádherné výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd.

Chcete si od života dopřát více? Co třeba luxusní bydlení v Praze?

Objekt Art Rezidenci U Divadla byl komplexně zrekonstruován. Obyvatelé luxusního bydlení v Praze v Art Rezidenci U Divadla mají pro své pohodlí připraveno parkovací stání v suterénu domu, moderní společné prostory s výtahem do všech pater i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného.

Luxusní bydlení v Praze v Art Rezidenci U Divadla nabízí veškerý komfort bydlení na vysoké úrovni. Pro společnost Y&T Property Investment s.r.o. je prioritou nejen design, ale také funkčnost a v neposlední řadě pohodlné bydlení.

Projekt Art Rezidence U Divadla  spojuje prvky funkcionalistické architektury 30. let minulého století a moderní architektury. Budova Art Rezidence U Divadla  byla postavena v polovině třicátých let minulého století a spojuje v sobě prvky tradičního stavitelství s novými směry.

Toužíte po luxusním bydlení v Praze? Nenechte si uniknout Art Rezidenci U Divadla!

Luxusní bydlení v Praze v Art Rezidenci U Divadla svým obyvatelům zajistí dostupnost veškerých kulturních a historických památek Prahy. Jedná se nádherné klidné místo, kde můžete v klidu relaxovat na vlastní terase.

Umístění Art Rezidence U Divadla v samém centru Prahy 1 je zárukou pro rychlé dopravní spojení všemi směry (stanice Metra C/A – Můstek, Národní třída, bezpočet tramvajových spojení) a i díky tomu  svým obyvatelům splní veškeré potřeby, které musí moderní rezidenční bydlení nabízet.

Budete zde mít po ruce veškeré spektrum veřejných služeb, zejména na Národní třídě (obchodní dům My, supermarket Tesco) i kulturní scénu divadel a galerií. To vše jsou požadavky, které nabízené luxusní bydlení v Praze v Art Rezidenci U Divadla absolutně splňuje.

Luxusní bydlení v Praze čeká jen na Vás!

Art Rezidence U Divadla skvěle naplňuje představy o klidném rezidenčním bydlení. Cílem bylo v největší možné míře využít původní architekturu budovy, s důrazem na moderní postupy a materiály. V bytech jsou použity pouze luxusní přírodní materiály, jako například masivní a tropické dřevo či přírodní kamen.

Luxusní bydlení v Praze v Art Rezidenci U Divadla – nabídka apartmánů:

Byt „L’Art de Vivre“ (penthouse)

 • nachází se v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a jeho rozloha je 165 m² a 110 m² teras.

 • všichni, kteří touží po něčem opravdu luxusním a chtějí si užívat život plnými doušky, zde budou naprosto spokojeni.

 • byt vás bude hýčkat jen tím nejlepším, co můžete očekávat od luxusního rezidenčního bydlení.

 • jeho největší předností jsou dvě samostatné terasy, nabízející fantastický výhled výhled na Prahu, Národní divadlo i dominantu Pražského hradu.

 • byt má vlastní privátní výstup z výtahu přímo do bytu.

 • jsou zde zkombinovány různé ušlechtilé materiály, jako např. sklo, ocel a masivní dřevo.

 

Byt „Galerie“

 • nachází se v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a jeho rozloha je 205 m².

 • byt bude vyhovovat nejen rodině, ale i klientům, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.

 • jméno dostal především pro svoji prostornost a reprezentativnost.

 • oddělení soukromé a společenské zóny zaručí obyvatelům bytu důležité soukromí.

 • zajímavostí je velký prosklený obývací pokoj, který je situován na jih a je ideálním reprezentativním prostorem v případě společenských setkání.

 • prostorné ložnice jsou situovány do klidného vnitrobloku.

 

Byt „Mozaika“

 • nachází se v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a jeho rozloha je 105 m².

 • je koncipován pro milovníky moderního luxusního bydlení.

 • snoubí se zde klasické hodnoty s osobitým charakterem interiéru.

 • byt je vybaven dvěma koupelnami a balkony.

 • jeho název pramení od mozaikového zdobení společných prostor a fasády budovy.

 • v tomto bytě se mísí historické s moderním, původní materiály s novými.

 

Luxusní bydlení v Praze skýtá netušené možnosti.

Y&T Property Investment s.r.o.

Společnost Y&T Property Investment s.r.o. se zaměřuje na prodej luxusních bytů v Praze. Disponujeme širokou nabídkou luxusního bydlení v Praze. Naše nabídka zahrnuje luxusní byty v těch nejatraktivnějších lokalitách Prahy.

Denně pro vás nabídku luxusního bydlení na našich webových stránkách aktualizujeme a doplňujeme o další zajímavé luxusní bydlení v Praze. Byty jsou na našich stránkách prezentovány včetně detailních popisů, fotografií i 3D půdorysů.

Nabízíme Vám naše profesionální znalosti. Se vším Vám rádi pomůžeme, krok za krokem Vás provedeme celým procesem, který koupě luxusních bytů v Praze obnáší. Máte-li zájem o koupi nebo prodej luxusního bydlení v Praze, neváhejte se na nás obrátit. Poskytujeme veškeré služby spojené s realitami.

Do naší nabídky patří také asistenční služby ve správě nemovitostí i jednotlivých objektů.
Máme netradiční inovační přístup při tvorbě marketingové strategie.

Zaměstnanci Y&T Property Investment s.r.o. vždy udělají maximum pro to, aby Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů.

 

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!