Art Rezidence U Divadla je projektem, ve kterém se design a styl snoubí s uměním. Již sama lokalita v sousedství historické budovy Národního divadla je velice inspirativní, proto jsme uvedení projektu na trh spojili s výstavou české abstrakcionistky Iry Svobodové.

Dovolujeme si Vám nabídnout tři nově zrekonstruované bytové jednotky s rozlohou 110 až 205 m², které svým jedinečným umístěním v 6. a 7. patře bytového domu poskytnou svým majitelům idylické výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd.

Objekt Art Rezidence U Divadla prošel před nedávnem komplexní rekonstrukcí. Rezidence tak pro své obyvatele nabízí patřičný komfort například v podobě parkovacích stání v suterénu domu, moderních společných prostor s výtahem do všech pater a v neposlední řadě i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného.

Luxusní byty Praha prodej

Požadujete více než průměr. Nechcete bydlet daleko od centra dění. Nechcete standard a nechcete být na adrese, kterou si každý splete? Chcete luxus!

Chcete bydlet v luxusním bytě, který odpovídá dokonale Vašim potřebám. V luxusním bytě, ve kterém se ve Vás rozhostí pocit, že jste přesně na tom místě, které jste si vysnili a které si zasloužíte. Vítejte v nabídce společnosti Y&T Property Investment s.r.o., která Vám nabídne luxusní byty na prodej v oblasti Praha.

Naše nabídka, zahrnuje prodej luxusních bytů v nejatraktivnějších lokalitách Prahy. O nabízené luxusní byty Praha je velký zájem, proto na nic nečekejte a vybírejte. Naše nabídka je průběžně doplňována o nové luxusní nemovitosti.

Naše nabídka

Galerie, 6NP, 205 m²

Galerie – tento byt s rozlohou 205 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro rodinu nebo klienty, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.
Velký prosklený obývací pokoj je situován na jižní stranu, poskytuje ideální místo pro relaxaci a zábavu.
Luxusní byty Praha prodej 1 2 3

Mozaika, 6NP, 105 m²

Byt Mozaika – tento byt s rozlohou 105 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro milovníky moderního konceptu bydlení, ve kterém se klasické hodnoty snoubí s osobitým charakterem nemovitosti. V této bytové jednotce byl kladen důraz především na vyváženost historických detailů.
Luxusní byty Praha prodej 4 Luxusní byty Praha prodej 6

L’Art de Vivre, 7NP, 165 m²

L’Art de Vivre – tento byt – penthouse s rozlohou 165 m² a neuvěřitelnými celkovými 110 m² – teras se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro všechny, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky.
Luxusní byty Praha prodej 9

Luxusní byty Praha mohou splnit Vaše sny!

Luxusní byty Praha, jejichž prodej je v naší nabídce, jsou na našich webových stránkách prezentovány včetně detailních popisů, fotografií a 3D půdorysů. Prodej luxusních bytů Praha je naší specialitou! Pokud zvažujete koupi luxusního bytu v Praze, neváhejte se na nás obrátit.

U společnosti Y&T Property Investment s.r.o. o Vás bude dobře postaráno. Budeme se snažit vyhovět ve všech Vašich přáních týkajících se prodeje luxusních bytů. Poskytujeme komplexní služby ve všech oblastech realitního trhu v Praze - nákup, prodej, pronájem i správu nemovitostí. Právní i finanční servis. Ve všech těchto oblastech disponujeme špičkovými znalostmi.

Naší specializací je prodej luxusních bytů v centru Prahy a jeho okolí.

Máte-li volné finanční prostředky, bude nákup luxusního bytu v Praze dobrou investicí. V oblasti prodeje luxusních bytů Praha Vám nabízíme spolupráci a profesionální partnerství, které určitě oceníte.

Luxusní byty z naší nabídky jsou absolutním skvostem v rámci pražského bydlení. Byty si zachovaly své osobité kouzlo a atmosféru, současně však poskytují všechny standardy moderního a komfortního bydlení.

Luxusní byty Praha - prodej a naše nabízená spolupráce:

 • Vyhotovení nabídky, seznámení s možnostmi trhu.

 • Konzultace potřeby klienta a parametrů požadovaného luxusního bytu.

 • Prohlídky nabídnutých luxusních bytů a detailní informace k nim.

 • Doporučení a zajištění finančních prostředků (advokátní nebo notářská úschova, jistotní účet u banky).

 • Zajištění právních a administrativních materiálů k luxusním bytům (nabývací titul, výpis z katastru nemovitostí, stavební dokumentace, detaily vybavení apod.).

 • Návrh smluvních dokumentů, zajištění právních služeb.

 • Protokolární převzetí nemovitosti, kontakt se správou nemovitosti, zajištění převodu médií.

 • Další různé související služby.

Toužíte po luxusním bydlení v Praze? Vyberte si z nabídky luxusních bytů v Art Rezidenci U Divadla!

Hledáte-li něco vskutku unikátního a netradičního, zaměřte svoji pozornost na luxusní byty v Art Rezidenci U Divadla. Luxusní prosvětlené byty ve vás vyvolají dojem rodinné pohody a dokonalý vzhled budovy s historickými prvky Vás zaujme na první pohled.

Jedná se o projekt tří nádherných luxusních bytů v Praze 1, ve kterém se snoubí design, styl a umění. Prodej luxusních bytů v Art Rezidenci U Divadla je určen právě Vám!

Rezidenční dům Art Rezidence U Divadla se nachází v Krocínově ulici, která tvoří spojnici ulic Divadelní a Karolíny Světlé. Objekt luxusních bytů Art Rezidence U Divadla prošel komplexní rekonstrukcí. Dům je zapuštěn hlouběji do vnitrobloku okolních domů a tím vytváří dokonalou bariéru před vlivy okolního světa.

Nejvyšší prioritou je pro nás kromě luxusu a špičkového designu také funkčnost a pohodlné bydlení. Pro budoucí obyvatele je v rezidenci připraveno parkovací stání v suterénu domu, moderní společné prostory, výtah do všech pater i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného.

Díky luxusnímu bydlení v Art Rezidenci U Divadla budete mít všude blízko!

Umístění rezidenčního domu Art Rezidenci U Divadla v samém centru Prahy 1 Vám zaručí rychlé dopravní spojení městskou hromadnou dopravou všemi směry (stanice Metra C/A – Můstek, Národní třída, tramvajové spojení). Unikátní lokalita Art Rezidence U Divadla  nabídne svým obyvatelům v okolí veškerou občanskou vybavenost.

Tři nově zrekonstruované luxusní byty s rozlohou 110 až 205 m² Art Rezidence U Divadla  se nachází v těsném sousedství historické budovy Národního divadla. Díky umístění v 6. a 7. patře bytového domu poskytnou svým majitelům, nádherné výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd.

Skvělá dopravní dostupnost, veškeré služby a nezapomenutelné zážitky – to jsou požadavky, které nabízené luxusní bydlení Art Rezidence U Divadla absolutně splňuje.

Art Rezidence U Divadla - to je luxusní prostor, soukromí a krásný výhled z rozlehlé terasy.

Luxusní byty Art Rezidence U Divadla byly navrženy s citlivým přístupem dle nejmodernějších trendů světových architektů. Výsledkem je projekt, který skvěle splňuje představu o klidném rezidenčním bydlení s akcentem na klasické rodinné hodnoty či představu moderního bydlení pro esteticky založeného jednotlivce.

Luxusní byty Art Rezidence U Divadla, které nabízíme k prodeji, jsou slunné, vzdušné a prostorné. Spojují v sobě rodinnou atmosféru, pohodu, odpočinek i soukromí.


Dovolujeme si Vám nabídnout tyto luxusní byty v jedinečné lokalitě Prahy 1:


Byt „L’Art de Vivre

 • nachází se v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla, jeho rozloha je 165 m² a 110 m² teras.

 • byt má privátní výstup z výtahu přímo do bytu.

 • dvě samostatné terasy nabízí úžasný výhled na střechy okolních domů, Národní divadlo a Pražský hrad.

 • moderní prvky kombinují ušlechtilé materiály - sklo, ocel a masivní dřevo.

 • je ideální pro všechny, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky.


Byt „Galerie“

 • nachází se v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla, jeho rozloha je 205 m².

 • vzhledem k oddělení společenské a soukromé zóny poskytuje svým obyvatelům vždy patřičné soukromí.

 • velký prosklený obývací pokoj situován na jižní stranu a je ideálním reprezentativním prostorem v případě společenských setkání.

 • prostorné ložnice jsou situovány do klidného vnitrobloku.

 • je ideální pro rodinu nebo klienty, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.


Byt „Mozaika“

 • nachází se v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla, jeho rozloha je 105 m².

 • pro zvýšený pocit soukromí a komfortu je byt vybaven dvěma koupelnami a balkony.

 • v tomto bytě se mísí původní materiály s novými, historické s moderním.

 • je ideální pro milovníky moderního luxusního bydlení, ve kterém se snoubí klasické hodnoty s osobitým charakterem.

 

Dopřejte si dokonalý výhled a dostatek světla v novém luxusním bytě.

Budete si připadat jako v pohádce!