Art Rezidence U Divadla je projektem, ve kterém se design a styl snoubí s uměním. Již sama lokalita v sousedství historické budovy Národního divadla je velice inspirativní, proto jsme uvedení projektu na trh spojili s výstavou české abstrakcionistky Iry Svobodové.

Dovolujeme si Vám nabídnout tři nově zrekonstruované bytové jednotky s rozlohou 110 až 205 m², které svým jedinečným umístěním v 6. a 7. patře bytového domu poskytnou svým majitelům idylické výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd.

Objekt Art Rezidence U Divadla prošel před nedávnem komplexní rekonstrukcí. Rezidence tak pro své obyvatele nabízí patřičný komfort například v podobě parkovacích stání v suterénu domu, moderních společných prostor s výtahem do všech pater a v neposlední řadě i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného.

Luxusní byty v centru Prahy

Luxusní byty Artrezidence - výjimečné bydlení v centru Praha

Pokud máte rádi nadstandard, Vaše nároky jsou vysoké a hledáte opravdu výjimečné bydlení, jsou byty od projektu rezidenčního domu Artrezidence právě pro Vás!

Naše luxusní byty v centru prahy na první pohled vyzařují opravdovým luxusem a nadstandardem, který vyhoví i nejvíce náročným lidem co se týče luxusu a požadavků, proto se byty řadí mezi jedny z nejluxusnějších staveb v centru Prahy. Aby z bytu ještě více vyzařoval luxus, pohodlí a pronikalo do něj více světla má navržené nadstandardně vysoké dveřní zárubně. Z celého bytu tak působí hřejivý pocit a komfort. Každá novostavba projektu Art rezidence je bohatě vybavena a používá pouze kvalitní a přírodní materiály.

Naše nabídka

Galerie, 6NP, 205 m²

Galerie – tento byt s rozlohou 205 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro rodinu nebo klienty, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.
Velký prosklený obývací pokoj je situován na jižní stranu, poskytuje ideální místo pro relaxaci a zábavu.
Luxusní byty v centru Prahy 1 2 3

Mozaika, 6NP, 105 m²

Byt Mozaika – tento byt s rozlohou 105 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro milovníky moderního konceptu bydlení, ve kterém se klasické hodnoty snoubí s osobitým charakterem nemovitosti. V této bytové jednotce byl kladen důraz především na vyváženost historických detailů.
Luxusní byty v centru Prahy 4 Luxusní byty v centru Prahy 6

L’Art de Vivre, 7NP, 165 m²

L’Art de Vivre – tento byt – penthouse s rozlohou 165 m² a neuvěřitelnými celkovými 110 m² – teras se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro všechny, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky.
Luxusní byty v centru Prahy 9

Luxusní byt je více než jen standard

Nechtějte pouze běžný standard. Využijte projektu Art rezidence a už nebudete bydlet daleko od centra dění. Nebudete na adrese, kterou si každý splete. Nabízíme vám více, než pouhý průměr. Nabízíme vám luxus. Byty, před kterými si vždy v klidu zaparkujete. Luxusní byty v centru Prahy, ve kterých budete mít hrdý pocit, že jste na místě, které si zasloužíte.

Luxus bytu nedělá pouze výbava nebo architektura. Velmi zásadní prioritou je také jeho poloha. Mít moderní byt je sice nadstandard, ale teprve v centru je to ten pravý luxus na vysoké úrovni.

Tomu odpovídají i Naše byty v nadstandardním provedení, které jsme zaměřili na kvalitu, eleganci i bezpečnost a v klidu se dají nazvat luxusními. V bytech dominují příjemné a na pohled výjimečné materiály. Jejich kvalita je samozřejmostí.

V jednom z našich luxusních bytů můžete skvěle využívat místnost například ke společenskému setkání, jelikož v bytě je dokonale oddělená společenská a soukromá zóna. Tento byt dodává svým obyvatelům dokonale patřičné soukromí.

Máme rádi spokojené zákazníky a myslíme na jejich potřeby. Proto vždy klademe důraz na výběr materiálu a sladění barev. Pro jedinečný styl a charakter bytů se naši designéři shodli na tom nejlepším designovém řešení. Dopřejte si Váš ranní šálek kávy v klidu a s krásným výhledem na Prahu, Národní divadlo a úžasný Pražský hrad a to vše na terase, která se nachází v obývacím pokoji. Naše byty Vás budou doslova rozmazlovat jen tím nejlepším.

Luxusní byty - spojení designu a umění

Projekt budující luxusní byty v centru Prahy se zaměřuje na design s uměním, a zpříjemnění role každodenního života. Bytů v Praze je opravdu velká spousta, ale luxus a výjimečnost jako u naší rezidence najdete velmi těžko. Proto se zaměřte na naší nabídku. Naše budovy na první pohled upoutají pozornost díky unikátnímu, netradičnímu a dokonalému vzhledu doprovázenému prvky s moderním nádechem a krásy. Naše luxusní byty v centru Prahy také působí dojmem rodinné pohody.

Pokud hledáte opravdu unikátní bydlení, jste na správné adrese. Jsme rezidence, která v sobě propojuje originalitu luxusní architekturu a úžasný kontakt s přírodou. Právě toto propojení moderního přístupu z nás dělá opravdu kvalitní a žádanou luxusní rezidenci s naprosto jedinečným projektem, který je tu pro právě Vás.

Art rezidence U Divadla není jen dokonalé spojení přírody a architektury. Nové bydlení vám nabídne technologie s nejmodernějšími kousky jako jsou prvotřídní materiály a dodržení standardů na nejvyšší úrovni.

Hledáte-li luxusní byt v Praze, se kterým nebudete muset dělat žádný kompromis, je naše rezidence správná volba pro Vás! Spojte si tak komfort, Vaše nejvyšší nároky na bydlení a zdravé prostředí.

Záměr našeho projektu je vytvořit luxusní a nadstandardní bydlení, které bude mít moderně řešené prostředí. Splňujeme i ty nejnáročnější požadavky na moderní bydlení v Praze. Naše byty jsou synonymem velkorysého prostoru a moderního provedení.

Luxusní byty v centru Prahy - lokalita

Lokalita našich luxusních bytů v centru Prahy je zvolena tak, aby svým majitelům přinášela klidné a atraktivní prostředí pro běžný život či povolání. Nechybí také výborná dopravní dostupnost, obchody a restaurace. Elegantní domy s velkorysou výbavou a výhledem na Prahu, vám dá pocit jedinečného bydlení a pohody. Byty jsou vhodné i pro rodiny s dětmi, a protože jsou přímo v centu Prahy, mají širokou dopravní dostupnost. Krásná klidné místa v prestižní lokalitě. Mějte svůj dům na skvělé adrese! V rezidenčním projektu Art rezidence můžete najít velmi luxusní atraktivní domy ve vyhledávané lokalitě centru prahy.

Náš projekt Art rezidence se nachází ve velmi atraktivní lokalitě v centru Prahy. Lokalita vyniká svými jedinečnými kořeny, které jsou na budovách vzhledově historické a secesní. Naše luxusní byty v centru Prahy jsou velice atraktivní nejen kvůli historickému nádechu, ale především je zde veškeré občanské vybavení na dosah ruky.

Doprava je zde řešena velmi precizně a efektivně. V blízkosti našeho projektu se kromě mnoho tramvajových zastávek také nachází metro. Obrovskou výhodou se zde tedy stává výborná dopravní dostupnost. Skvěle dostupná občanská vybavenost a možnost relaxace během volného času je v této lokalitě samozřejmostí. Každý projekt splňující požadavky náročných lidí, kteří požadují luxus, vzbuzuje právem veliký zájem.

Věříme, že vzbudí i zájem Váš…