Art Rezidence U Divadla je projektem, ve kterém se design a styl snoubí s uměním. Již sama lokalita v sousedství historické budovy Národního divadla je velice inspirativní, proto jsme uvedení projektu na trh spojili s výstavou české abstrakcionistky Iry Svobodové.

Dovolujeme si Vám nabídnout tři nově zrekonstruované bytové jednotky s rozlohou 110 až 205 m², které svým jedinečným umístěním v 6. a 7. patře bytového domu poskytnou svým majitelům idylické výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd.

Objekt Art Rezidence U Divadla prošel před nedávnem komplexní rekonstrukcí. Rezidence tak pro své obyvatele nabízí patřičný komfort například v podobě parkovacích stání v suterénu domu, moderních společných prostor s výtahem do všech pater a v neposlední řadě i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného.

Luxusní nemovitosti na prodej

Luxusní bydlení v Praze. Proč ne?

Hledáte exkluzivní bydlení? Chcete investovat do koupě nemovitosti výjimečných vlastností? Společnost Y&T Property Investment s.r.o. vám předkládá nabídku toho nejkvalitnějšího z celého spektra pražských luxusních nemovitostí na prodej. V naší nabídce jsou zahrnuty pouze ty luxusní nemovitosti, které splňují přísná kvalitativní kritéria.

Naše společnost nabízí luxusní nemovitosti na prodej po celé Praze a jejím okolí. V našem portfoliu jsou obsaženy luxusní byty, historické nemovitosti rekonstruované v původním stylu, moderní vily i domy. O nabízené luxusní nemovitosti na prodej je v poslední době velký zájem, proto na nic nečekejte a vybírejte.

Opravdu luxusní nemovitosti na prodej nelákají pouze svou atraktivní lokalitou, důležité je i  jejich vybavení. Máte-li volné finanční prostředky, bude nákup luxusního bytu v Praze dobrou investicí. Budeme se snažit vyhovět všem Vašim přáním, které budete při prodeji luxusních nemovitostí mít! Luxusní nemovitosti na prodej jsou naší doménou!

Naše nabídka

Galerie, 6NP, 205 m²

Galerie – tento byt s rozlohou 205 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro rodinu nebo klienty, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.
Velký prosklený obývací pokoj je situován na jižní stranu, poskytuje ideální místo pro relaxaci a zábavu.
Luxusní nemovitosti na prodej 1 2 3

Mozaika, 6NP, 105 m²

Byt Mozaika – tento byt s rozlohou 105 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro milovníky moderního konceptu bydlení, ve kterém se klasické hodnoty snoubí s osobitým charakterem nemovitosti. V této bytové jednotce byl kladen důraz především na vyváženost historických detailů.
Luxusní nemovitosti na prodej 4 Luxusní nemovitosti na prodej 6

L’Art de Vivre, 7NP, 165 m²

L’Art de Vivre – tento byt – penthouse s rozlohou 165 m² a neuvěřitelnými celkovými 110 m² – teras se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro všechny, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky.
Luxusní nemovitosti na prodej 9

S námi lze prodej luxusní nemovitosti dotáhnout do úspěšného konce!

Zajímáte se o luxusní nemovitosti na prodej? Společnost Y&T Property Investment s.r.o. poskytuje komplexní služby ve všech oblastech realitního trhu v Praze - nákup, prodej, pronájem i správu nemovitostí, právní i finanční servis. Naše webové stránky jsou určeny pro všechny, kteří chtějí změnit své dosavadní bydlení a hledají nové luxusní nemovitosti na prodej.

Naše nabídka, zahrnuje luxusních nemovitostí na prodej v atraktivních lokalitách Prahy. Luxusní nemovitosti z naší nabídky jsou absolutním skvostem v rámci pražského bydlení. Nabízené luxusní nemovitosti si zachovaly své osobité kouzlo a atmosféru, současně poskytují všechny standardy moderního a komfortního bydlení.

Luxusní nemovitosti na prodej na našich webových stránkách jsou vždy prezentovány včetně mnoha fotografií, detailních popisů a 3D půdorysů. Zvažujete-li koupi luxusního nemovitosti v Praze, neváhejte se na nás obrátit. U společnosti Y&T Property Investment s.r.o. o Vás bude dobře postaráno!

Chcete bydlet v luxusní nemovitosti na prodej, která bude splňovat všechny Vaše představy o luxusním bydlení? Požadujte více než průměr! Společnost Y&T Property Investment s.r.o. Vám nabídne luxusní nemovitosti na prodej, které Vás budou hýčkat tak, že, se ve Vás rozhostí pocit, že jste přesně na tom místě, které jste si vysnili.

Luxusní nemovitosti v Praze mohou splnit Vaše sny!

V oblasti prodeje luxusních nemovitostí Vám nabízíme spolupráci a profesionální partnerství, které určitě oceníte. Jsme schopni nabídnout jedinečný servis od zhodnocení nemovitosti, přes marketingové zpracování až po její úspěšné předání. Toto je vždy doprovázeno vysokou mírou spolehlivosti a diskrétnosti.

Ve všech těchto oblastech disponuje společnost Y&T Property Investment s.r.o. špičkovými znalostmi. Zaměstnanci společnosti Y&T Property Investment s.r.o. vždy udělají maximum pro to, aby Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů.

Luxusní nemovitosti na prodej – možnost spolupráce s naší společností:

 • Konzultace potřeby klienta a parametrů požadovaného luxusního bytu.

 • Vyhotovení nabídky, seznámení s možnostmi trhu.

 • Prohlídky nabídnutých luxusních bytů a detailní informace k nim.

 • Doporučení a případné zajištění finančních prostředků (včetně advokátní nebo notářské úschovy)

 • Návrh smluvních dokumentů, zajištění právních služeb.

 • Zajištění právních a administrativních materiálů k luxusním bytům (nabývací titul, výpis z katastru nemovitostí, stavební dokumentace, detaily vybavení apod.).

 • Protokolární převzetí nemovitosti, kontakt se správou nemovitosti, zajištění převodu médií.

 • Další různé související služby.

 

Naše zkušenosti na trhu s realitami nám umožňují poskytovat našim klientům služby na té nejvyšší úrovni, což je naší hlavní prioritou.

Věříme, že se službami a nabídkou společnosti Y&T Property Investment s.r.o. budete spokojeni!

Hledáte-li luxusní nemovitosti na prodej potom je projekt Art Rezidence U Divadla od společnosti Y&T Property Investment s.r.o. určen právě Vám! Hledáte-li něco vskutku unikátního a luxusního budou byty v Art Rezidenci U Divadla to pravé! Zaměřte svoji pozornost na projekt několika nádherných luxusních bytů v Praze 1, ve kterém se snoubí design, styl a umění.

Prodej luxusních nemovitostí v Art Rezidenci U Divadla je určen právě Vám!

Luxusní nemovitosti na prodej v Art Rezidenci U Divadla ve vás vyvolají dojem rodinné pohody a dokonalý vzhled budovy s historickými prvky Vás zaujme na první pohled. Rezidenční dům Art Rezidence U Divadla se nachází v Krocínově ulici, která tvoří spojnici ulic Divadelní a Karolíny Světlé.

Jedná se o projekt tří nádherných luxusních bytů v Praze 1, ve kterém se snoubí design, styl a umění. Dům Art Rezidence U Divadla je zapuštěn hlouběji do vnitrobloku okolních domů a tím vytváří bariéru před vlivy okolního světa. Celý objekt luxusních nemovitostí na prodej v Art Rezidenci U Divadla prošel náročnou celkovou rekonstrukcí.

Luxusní nemovitosti na prodej v Art Rezidenci U Divadla mají nádherný výhled na Prahu, soukromí terasy a balkonů, skvělou dopravní dostupnost veřejnou dopravou i veškerou občanskou vybavenost v okolí. Pro absolutní pohodlí mají budoucí obyvatelé v Art Rezidenci U Divadla připraveno parkovací stání v suterénu domu výtah do všech pater, moderní společné prostory i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného.

Budete zde mít po ruce veškeré spektrum veřejných služeb, zejména na Národní třídě (obchodní dům My, supermarket Tesco) i kulturní scénu divadel a galerií. Luxusní nemovitosti na prodej v Art Rezidenci U Divadla svým obyvatelům dokážou splnit veškeré potřeby, které musí luxusní bydlení nabízet.

Luxusní byty v Art Rezidenci U Divadla se můžou stát i Vaším novým domovem!

V Art Rezidenci U Divadla  jsou k dispozici tři luxusní byty s rozlohou 110 až 205 m². Umístění bytů v 6. a 7. patře poskytuje neopakovatelné výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu, Akademii věd i na Pražský Hrad.

V Art Rezidenci U Divadla Vám nabízíme tyto luxusní nemovitosti na prodej:

Luxusní byt „Galerie“

 • má rozlohu 205 m² a je umístěn v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla.

 • tento luxusní byt je určen všem kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.

 • jméno získal především pro svoji prostornost a reprezentativnost

 • velký prosluněný obývací pokoj situován na jižní stranu a může se stát ideálním reprezentativním prostorem pro různá společenská setkání.

 • prostorné ložnice jsou orientovány do klidného vnitrobloku.

 • důsledné oddělení společenské a soukromé zóny poskytuje obyvatelům bytu veškeré soukromí.

 

Luxusní byt „Mozaika“

 • má rozlohu 105 m² a je umístěn v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla.

 • v tomto bytě se snoubí klasické hodnoty s osobitým charakterem interiéru.

 • je koncipován pro milovníky moderního luxusního bydlení.

 • absolutní pocit soukromí a komfortu dotváří dvě luxusní koupelny.

 • dva balkony s výhledem na Prahu dokonale dotváří luxusní dojem z bytu.

 • v tomto bytě se mísí historické s moderním, původní materiály s novými.

 • název pramení od mozaikového zdobení společných prostor a fasády budovy.


 

Luxusní byt „L’Art de Vivre“

 • penthouse s rozlohou 165 m² a 110 m² teras je umístěn v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla.

 • všichni, kteří touží po něčem luxusním a nezapomenutelném si v tomto bytě budou užívat život plnými doušky.

 • dvě samostatné terasy nabízejí absolutní soukromí a současně nádherný výhled na Národní divadlo a jeho okolí.

 • v tomto luxusním bytě si můžete dopřát ničím nerušený odpočinek u odpolední kávy s výhledem na Prahu zalitou zlatavými paprsky.

 • moderní prvky v tomto bytě skvěle kombinují různé materiály - sklo, ocel a masivní dřevo.

 • byt má vybudován privátní výstup z výtahu přímo do bytu.

 

Dopřejte si luxusní bydlení v Praze i Vy!