Art Rezidence U Divadla je projektem, ve kterém se design a styl snoubí s uměním. Již sama lokalita v sousedství historické budovy Národního divadla je velice inspirativní, proto jsme uvedení projektu na trh spojili s výstavou české abstrakcionistky Iry Svobodové.

Dovolujeme si Vám nabídnout tři nově zrekonstruované bytové jednotky s rozlohou 110 až 205 m², které svým jedinečným umístěním v 6. a 7. patře bytového domu poskytnou svým majitelům idylické výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd.

Objekt Art Rezidence U Divadla prošel před nedávnem komplexní rekonstrukcí. Rezidence tak pro své obyvatele nabízí patřičný komfort například v podobě parkovacích stání v suterénu domu, moderních společných prostor s výtahem do všech pater a v neposlední řadě i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného.

Luxusní nemovitosti Praha

Luxusní nemovitosti Praha – bydlení nikoli pro každého…

Luxusní nemovitosti v lokalitě Praha si pořizují lidé, kteří mají rádi městský ruch, komfort města a obdivují historické okolí. Máte-li skutečně vysoké nároky a spokojíte-li se pouze s tím nejlepším, jsou luxusní nemovitosti Praha to pravé pro vás.

Říkáte si, že nestojíte o obyčejné bydlení, a nespokojíte se jen tak s něčím? Chcete mít pro sebe a pro své nejbližší jen to nejlepší a rádi byste si dopřáli něco krásného a luxusního? Luxusní nemovitosti Praha, skýtají netušené možnosti. Bydlení v této lokalitě jsou výrazem vysoké společenské prestiže. Dopřejte si je a rozmazlujte se!

Luxusní nemovitosti Praha musí splňovat vysoké požadavky především na architektonické řešení celé stavby, velikost a vybavení bytu a také na lokalitu, ve které se luxusní nemovitosti v Praze nachází. Jestliže se i vy zajímáte o koupi luxusní nemovitosti v Praze, mělo by toto luxusní bydlení splňovat všechny vaše vysoké požadavky.

Luxusní nemovitosti Praha v Art Rezidenci U Divadla je určeno právě Vám! Jedná se o projekt několika nádherných luxusních bytů v Praze, ve kterém se snoubí design, styl a umění. Vyznačují se vysokými standardy, které vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům a patří tak mezi luxusní nemovitosti Praha.

Naše nabídka

Galerie, 6NP, 205 m²

Galerie – tento byt s rozlohou 205 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro rodinu nebo klienty, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.
Velký prosklený obývací pokoj je situován na jižní stranu, poskytuje ideální místo pro relaxaci a zábavu.
Luxusní nemovitosti Praha 1 2 3

Mozaika, 6NP, 105 m²

Byt Mozaika – tento byt s rozlohou 105 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro milovníky moderního konceptu bydlení, ve kterém se klasické hodnoty snoubí s osobitým charakterem nemovitosti. V této bytové jednotce byl kladen důraz především na vyváženost historických detailů.
Luxusní nemovitosti Praha 4 Luxusní nemovitosti Praha 6

L’Art de Vivre, 7NP, 165 m²

L’Art de Vivre – tento byt – penthouse s rozlohou 165 m² a neuvěřitelnými celkovými 110 m² – teras se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro všechny, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky.
Luxusní nemovitosti Praha 9

O luxusní nemovitosti je v Praze zájem.

Námi nabízené luxusní nemovitosti Praha v Art Rezidenci U Divadla jsou navrženy s absolutní precizností. Originální bydlení v atypických prostorách Vám může přinést opravdu něco, o čemž jste doposud pouze snili. Tyto luxusní nemovitosti Praha v sobě spojují pohodu, odpočinek, soukromí i atmosféru, která bude přispívat k Vašemu spokojenému rodinnému životu.

Luxusní nemovitosti Praha v Art Rezidenci U Divadla navrhli naši architekti podle nejmodernějších světových trendů. V rámci celého projektu jsou bohatě využívány přírodní materiály, všechny byty jsou nadstandardně vybaveny, jsou prostorné a vzdušné. Společnost Y&T Property Investment s.r.o. se snaží nabídnout opravdu dokonalé luxusní bydlení s vysokými standardy. Celý prostor působí velmi komfortně.

Art Rezidence U Divadla dokáže uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.

Luxusní nemovitosti Praha v Art Rezidenci U Divadla se nachází na jedinečném místě v těsném sousedství historické budovy Národního divadla v Krocínově ulici, která tvoří spojnici ulic Karolíny Světlé a Divadelní.

Dům Art Rezidence U Divadla je zapuštěn hlouběji do vnitrobloku nežli okolní zástavba a tím tvoří toto umístění ideální přirozenou bariéru před vlivy okolního světa. Tři luxusně zrekonstruované byty umístěné v 6. a 7. patře domu mají rozlohu 110 až 205 m² a poskytnou svým majitelům díky nádherné výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu či Pražský Hrad.

Pro Vaše úplné pohodlí jsme se snažili udělat maximum. Nabízíme Vám luxusní nemovitosti Praha v Art Rezidenci U Divadla, které je absolutním skvostem v rámci pražského bydlení. Byty v Art Rezidenci U Divadla poskytují všechny standardy luxusního moderního a komfortního bydlení, současně si však zachovaly své osobité kouzlo a atmosféru.

Dopřejte si luxusní bydlení v Praze i Vy!

Budoucí obyvatelé luxusního bydlení v Art Rezidenci U Divadla mají pro své pohodlí připraveno parkovací stání v suterénu domu, moderní společné prostory, výtah do všech pater i sklepní kóje. Luxusní nemovitosti Praha v Art Rezidenci U Divadla Vám nabídnou komfort bydlení na vysoké úrovni.

Projekt luxusního bydlení v Art Rezidenci U Divadla  v sobě spojuje prvky funkcionalistické architektury 30. let minulého století a moderní architektury. Budova Art Rezidence U Divadla  byla postavena v polovině třicátých let minulého století a spojuje v sobě prvky tradičního stavitelství s novými směry. Objekt luxusního bydlení v Art Rezidenci U Divadla byl před nedávnem komplexně zrekonstruován.

Pro společnost Y&T Property Investment s.r.o. je prioritou nejen design, ale také funkčnost a v neposlední řadě pohodlné bydlení. Luxusní nemovitosti Praha v Art Rezidenci U Divadla svým obyvatelům zajistí snadnou dostupnost veškerých kulturních i historických památek Prahy. Jedná se nádherné klidné místo, kde můžete v klidu relaxovat na vlastní terase.

Toužíte po luxusní nemovitosti v Praze? Nenechte si uniknout Art Rezidenci U Divadla!

Umístění Art Rezidence U Divadla v samém centru Prahy 1 vám umožní rychlé dopravní spojení všemi směry (stanice Metra C/A – Můstek, Národní třída, bezpočet tramvajových spojení). Budete zde mít po ruce veškeré spektrum veřejných služeb, zejména na Národní třídě (obchodní dům My, supermarket Tesco) i kulturní scénu divadel a galerií. Luxusní nemovitosti Praha v Art Rezidenci U Divadla  svým obyvatelům splní veškeré potřeby, které musí rezidenční bydlení nabízet.

Luxusní nemovitosti Praha v nově vznikajícím exkluzivním rezidenčním projektu Art Rezidence U Divadla nabízí absolutní soukromí, panoramatický výhled na Prahu a současně jedinečné umístění v historickém centru Prahy. Luxusní nemovitosti Praha z naší nabídky jsou skvostem v rámci pražského bydlení.

Hledáte luxusní nemovitosti v Praze? Pomůžeme Vám!

Luxusní nemovitosti Praha v Art Rezidenci U Divadla splňují všechny představy o klidném rezidenčním bydlení. V bytech jsou použity pouze luxusní přírodní materiály, jako například masivní či tropické dřevo a přírodní kamen. Cílem bylo v největší možné míře využít původní architekturu budovy, s důrazem na moderní postupy a materiály.

 

Luxusní nemovitosti Praha v Art Rezidenci U Divadla – naše nabídka:

Byt „L’Art de Vivre“ (penthouse)

 • nachází se v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a jeho rozloha je 165 m² a 110 m² teras.

 • byt má vlastní privátní výstup z výtahu přímo do bytu.

 • všichni, kteří touží po něčem opravdu luxusním a chtějí si užívat život plnými doušky, zde budou naprosto spokojeni.

 • byt vás bude hýčkat jen tím nejlepším, co můžete očekávat od luxusního rezidenčního bydlení.

 • jeho největší předností jsou dvě samostatné terasy, nabízející fantastický výhled na Prahu, Národní divadlo i dominantu Pražského hradu.

 • jsou zde zkombinovány různé ušlechtilé materiály, jako např. sklo, ocel a masivní dřevo.

 

Byt „Mozaika“

 • nachází se v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a jeho rozloha je 105 m².

 • je koncipován pro milovníky moderního luxusního bydlení.

 • snoubí se zde klasické hodnoty s osobitým charakterem interiéru.

 • byt je vybaven dvěma koupelnami a balkony.

 • jeho název pramení od mozaikového zdobení společných prostor a fasády budovy.

 • v tomto bytě se mísí historické s moderním, původní materiály s novými.

 

Byt „Galerie“

 • nachází se v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a jeho rozloha je 205 m².

 • byt bude vyhovovat nejen rodině, ale i klientům, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.

 • jméno dostal především pro svoji prostornost a reprezentativnost.

 • oddělení soukromé a společenské zóny zaručí obyvatelům bytu důležité soukromí.

 • zajímavostí je velký prosklený obývací pokoj, který je situován na jih a je ideálním reprezentativním prostorem v případě společenských setkání.

 • prostorné ložnice jsou situovány do klidného vnitrobloku.

 

Luxusní bydlení v Praze nemusí být pouhým snem.

Y&T Property Investment s.r.o.

Disponujeme širokou nabídkou luxusních nemovitostí v Praze. Naše nabídka zahrnuje luxusní byty v těch nejatraktivnějších lokalitách Prahy. Denně pro vás nabídku na našich webových stránkách aktualizujeme a doplňujeme o další zajímavé luxusní nemovitosti v oblasti Praha. Byty jsou prezentovány včetně detailních popisů, fotografií i 3D půdorysů.

Poskytujeme veškeré služby spojené s realitami. Nabízíme Vám naše profesionální znalosti. Se vším Vám rádi pomůžeme, provedeme Vás celým procesem, který koupě luxusních bytů v Praze obnáší. Máte-li zájem o luxusního nemovitost v Praze, neváhejte se na nás obrátit.

Do naší nabídky patří také asistenční služby ve správě nemovitostí i jednotlivých objektů. Máme netradiční inovační přístup při tvorbě marketingové strategie.

Zaměstnanci Y&T Property Investment s.r.o. vždy udělají maximum pro to, aby Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů.

 

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!