Art Rezidence U Divadla je projektem, ve kterém se design a styl snoubí s uměním. Již sama lokalita v sousedství historické budovy Národního divadla je velice inspirativní, proto jsme uvedení projektu na trh spojili s výstavou české abstrakcionistky Iry Svobodové.

Dovolujeme si Vám nabídnout tři nově zrekonstruované bytové jednotky s rozlohou 110 až 205 m², které svým jedinečným umístěním v 6. a 7. patře bytového domu poskytnou svým majitelům idylické výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd.

Objekt Art Rezidence U Divadla prošel před nedávnem komplexní rekonstrukcí. Rezidence tak pro své obyvatele nabízí patřičný komfort například v podobě parkovacích stání v suterénu domu, moderních společných prostor s výtahem do všech pater a v neposlední řadě i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného.

Luxusní reality Praha

Luxusní reality v Praze pro náročné…

Luxusní reality Praha musí splňovat vysoké požadavky především na architektonické řešení celé stavby, na lokalitu, ve které se luxusní reality v Praze nachází, dále velikost a také vybavení. Praha nabízí velké množství luxusních realit, které splňují i ty nejnáročnější požadavky svých nových vlastníků.

Luxusní reality Praha sice nepatří mezi nejlevnější způsob bydlení, ale nabízí mnoho výhod, které potěší náročného zákazníka. Praha nabízí nemovitosti v samém centru města, kde to budete mít blízko opravdu kamkoliv, ale i luxusní reality v atraktivních lokalitách na okraji Prahy, daleko od ruchu velkoměsta, kde si můžete užívat klidu.

Každý z nás určitě v životě snil o tom, že jednou bude bydlet v luxusu. Jestliže se i vy zajímáte o koupi luxusní reality v Praze, měla by splňovat všechny vaše vysoké požadavky. Nejčastějším typem luxusních realit v Praze jsou byty. Velká plocha bytu společně s terasou či balkónem skýtají nepřeberné možnosti, jak využít svůj volný čas.

Naše nabídka

Galerie, 6NP, 205 m²

Galerie – tento byt s rozlohou 205 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro rodinu nebo klienty, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.
Velký prosklený obývací pokoj je situován na jižní stranu, poskytuje ideální místo pro relaxaci a zábavu.
Luxusní reality Praha 1 2 3

Mozaika, 6NP, 105 m²

Byt Mozaika – tento byt s rozlohou 105 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro milovníky moderního konceptu bydlení, ve kterém se klasické hodnoty snoubí s osobitým charakterem nemovitosti. V této bytové jednotce byl kladen důraz především na vyváženost historických detailů.
Luxusní reality Praha 4 Luxusní reality Praha 6

L’Art de Vivre, 7NP, 165 m²

L’Art de Vivre – tento byt – penthouse s rozlohou 165 m² a neuvěřitelnými celkovými 110 m² – teras se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro všechny, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky.
Luxusní reality Praha 9

Luxusní reality v Praze nikoli pro každého!

Hledáte-li luxusní reality v samém centru Prahy, jistě Vás budou zajímat luxusní reality, které nabízí společnost Y&T Property Investment s.r.o., naším cílem je usnadnit Vám orientaci ve světě bydlení v Praze. Našim klientům nabízíme nadstandardní služby a individuální péči, která je na realitním trhu důležitá!

Praha nabízí nepřeberné množství luxusních realit, jistě Vás některý z nich zaujme. Luxusní reality Praha můžete najít v mnoha různých lokalitách, záleží pouze na Vás, která Vás zaujme. Luxusní reality v lokalitě Praha si pořizují lidé, kteří mají rádi městský ruch, komfort městského centra a obdivují historické okolí. Pokud chcete bydlet v luxusním bytě, doporučíme Vám luxusní reality v Praze na vysoké úrovni.

Hledáte luxusní byt s krásným výhledem na Prahu nebo s terasou? Zaujal Vás tento způsob luxusního bydlení? Máte-li skutečně vysoké nároky a spokojíte-li se pouze s tím nejlepším, jsou luxusní reality Praha to pravé pro Vás. Nabídka luxusních bytů je velmi rozsáhlá, stačí si z nabídky vybrat ten pravý luxusní byt.

Chcete mít pro sebe a pro své nejbližší jen to nejlepší a rádi byste si dopřáli něco krásného a luxusního? Luxusní reality Praha skýtají netušené možnosti. Luxusní bydlení v Praze je výrazem vysoké společenské prestiže. Dopřejte si jej a rozmazlujte se!

Nenechte si uniknout Art Rezidenci U Divadla!

Pokud chcete bydlet přímo v centru všeho dění, jsou to pravé pro Vás luxusní reality Praha - Art Rezidence U Divadla. Jedná se o projekt několika luxusních bytů v Praze, ve kterém se snoubí design, styl a umění. Vyznačují se vysokými standardy, které vyhoví i požadavkům těch nejnáročnějším klientů a patří tak mezi luxusní reality Praha.

Luxusní reality Praha v Art Rezidenci U Divadla se nachází na jedinečném místě v těsném sousedství historické budovy Národního divadla v Krocínově ulici, která tvoří spojnici ulic Karolíny Světlé a Divadelní. Tři luxusně zrekonstruované byty umístěné v 6. a 7. patře domu mají rozlohu 110 až 205 m² a poskytují svým majitelům nádherné výhledy směrem na Národní divadlo, Pražský Hrad či Petřín.

Dům Art Rezidence U Divadla byl postaven v polovině třicátých let minulého století a spojuje v sobě prvky tradičního stavitelství s novými směry. Před nedávnem prošel komplexní rekonstrukcí a je zapuštěn hlouběji do vnitrobloku nežli okolní zástavba a tím tvoří toto umístění ideální přirozenou bariéru před vlivy okolního světa.

Nabízené luxusní reality Praha v Art Rezidenci U Divadla jsou navrženy s absolutní precizností, podle současných trendů světových architektů. Originální bydlení v atypických, luxusně vybavených prostorách Vám přinese to, o čemž jste doposud pouze snili. Projekt luxusního bydlení v Art Rezidenci U Divadla  v sobě spojuje prvky funkcionalistické architektury 30. let minulého století a moderní architektury.

V luxusních bytech Art Rezidence U Divadla můžete prožít příjemný život.

Tyto luxusní reality Praha v sobě spojují pohodu, odpočinek, soukromí i atmosféru, která bude přispívat k Vašemu spokojenému rodinnému životu. Skvělá dopravní dostupnost, veškeré služby a nezapomenutelné zážitky – to vše námi nabízené luxusní byty v Art Rezidenci U Divadla splňují.

Luxusní reality Praha v Art Rezidenci U Divadla  svým obyvatelům splní veškeré potřeby, které musí takové rezidenční bydlení nabízet. Pro naprosté pohodlí budoucích obyvatel je zde připraveno parkovací stání v suterénu domu, výtah do všech pater, moderní společné prostory i sklepní kóje. Luxusní reality Praha v Art Rezidenci U Divadla Vám nabídnou komfort bydlení na vysoké úrovni!

Umístění Art Rezidence U Divadla v samém centru Prahy 1 vám umožní rychlé dopravní spojení všemi směry. Budete zde mít po ruce veškeré spektrum veřejných služeb, luxusní restaurace i kulturní scénu divadel či galerie. Art Rezidence U Divadla dokáže uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Jedná se o luxusní místo, kde můžete v klidu relaxovat na vlastní terase.

Luxusní byty v Art Rezidenci U Divadla pro milovníky nadstandardního bydlení.

Luxusní reality Praha v Art Rezidenci U Divadla  jsou absolutním skvostem v rámci pražského bydlení. Zachovaly si své osobité kouzlo a atmosféru, současně však poskytují veškerý komfort a jeho standardy. Byty Vás doslova uchvátí nádherným interiérem, exkluzivní lokalitou i nadstandardní vybavením. V rámci celého projektu jsou bohatě využívány přírodní materiály, všechny byty jsou nadstandardně vybaveny, jsou prostorné a vzdušné.

Luxusní reality Praha v exkluzivním rezidenčním projektu Art Rezidence U Divadla nabízí absolutní soukromí, panoramatický výhled na Prahu a současně jedinečné umístění v historickém centru Prahy.

Dovoluje si Vám nabídnout tyto luxusní reality v Art Rezidenci U Divadla:

Byt „Mozaika“

  • nachází se v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a jeho rozloha je 105 m².

  • jeho název pramení od mozaikového zdobení společných prostor a fasády budovy.

  • je koncipován pro milovníky moderního luxusního bydlení.

  • snoubí se zde klasické hodnoty s osobitým charakterem interiéru.

  • byt je vybaven dvěma koupelnami a balkony.

  • v tomto bytě se mísí historické s moderním, původní materiály s novými.

 

Byt „Galerie“

  • nachází se v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a jeho rozloha je 205 m².

  • zajímavostí je velký prosklený obývací pokoj, který je situován na jih a je ideálním reprezentativním prostorem v případě společenských setkání.

  • bude vyhovovat nejen rodině, ale i klientům, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.

  • jméno dostal především pro svoji prostornost a reprezentativnost.

  • oddělení soukromé a společenské zóny zaručí obyvatelům bytu důležité soukromí.

  • prostorné ložnice jsou situovány do klidného vnitrobloku.

 

Byt „L’Art de Vivre“ (penthouse)

  • nachází se v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a jeho rozloha je 165 m² a 110 m² teras.

  • všichni, kteří touží po něčem opravdu luxusním a chtějí si užívat život plnými doušky, zde budou naprosto spokojeni.

  • byt vás bude hýčkat jen tím nejlepším, co můžete očekávat od luxusního rezidenčního bydlení.

  • jeho největší předností jsou dvě samostatné terasy, nabízející fantastický výhled na Prahu, Národní divadlo i dominantu Pražského hradu.

  • byt má vlastní privátní výstup z výtahu přímo do bytu

  • jsou zde zkombinovány různé ušlechtilé materiály, jako např. sklo, ocel a masivní dřevo.

 

Hledáte luxusní reality v Praze? Pomůžeme Vám!

Y&T Property Investment s.r.o.

Společnost Y&T Property Investment s.r.o. poskytuje veškeré služby spojené s realitami. Nabízíme Vám naše profesionální znalosti. Se vším Vám rádi pomůžeme, provedeme Vás celým procesem, který koupě luxusních bytů v Praze obnáší.

Zaměstnanci Y&T Property Investment s.r.o. vždy udělají maximum pro to, aby Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů.

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!