Art Rezidence U Divadla je projektem, ve kterém se design a styl snoubí s uměním. Již sama lokalita v sousedství historické budovy Národního divadla je velice inspirativní, proto jsme uvedení projektu na trh spojili s výstavou české abstrakcionistky Iry Svobodové.

Dovolujeme si Vám nabídnout tři nově zrekonstruované bytové jednotky s rozlohou 110 až 205 m², které svým jedinečným umístěním v 6. a 7. patře bytového domu poskytnou svým majitelům idylické výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd.

Objekt Art Rezidence U Divadla prošel před nedávnem komplexní rekonstrukcí. Rezidence tak pro své obyvatele nabízí patřičný komfort například v podobě parkovacích stání v suterénu domu, moderních společných prostor s výtahem do všech pater a v neposlední řadě i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného.

Nové luxusní byty Praha 1

Nové luxusní byty Praha 1 pro milovníky nadstandardního bydlení.

Prahnete po něčem originálním, luxusním a zároveň moderním? Přesně tyto požadavky mohou splňovat nové luxusní byty Praha 1, které nabízíme k prodeji. Nové luxusní byty Praha 1 v Art Rezidenci U Divadla tyto Vaše požadavky plně uspokojí! Art Rezidenci U Divadla je projekt několika luxusních bytů v Praze 1, ve kterém se snoubí luxus, design, styl a umění.

Nové luxusní byty Praha 1 z naší nabídky jsou absolutním skvostem v rámci pražského bydlení. Byty Vás doslova uchvátí nádherným vzezřením, exkluzivní lokalitou i nadstandardní vybavením jednotlivých bytových jednotek. Zachovaly si své osobité kouzlo a atmosféru, současně však poskytují všechny standardy moderního a komfortního bydlení.

Nové luxusní byty Praha 1 v Art Rezidenci U Divadla jsou navrženy dle nejmodernějších trendů světových architektů. Jsou vhodné pro ty nejnáročnější klienty. Veškeré námi nabízené nové luxusní byty Praha 1 se nacházejí v lokalitách s výbornou dopravní dostupností i veškerým spektrem veřejných služeb.

Naše nabídka

Galerie, 6NP, 205 m²

Galerie – tento byt s rozlohou 205 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro rodinu nebo klienty, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.
Velký prosklený obývací pokoj je situován na jižní stranu, poskytuje ideální místo pro relaxaci a zábavu.
Nové luxusní byty Praha 1 1 2 3

Mozaika, 6NP, 105 m²

Byt Mozaika – tento byt s rozlohou 105 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro milovníky moderního konceptu bydlení, ve kterém se klasické hodnoty snoubí s osobitým charakterem nemovitosti. V této bytové jednotce byl kladen důraz především na vyváženost historických detailů.
Nové luxusní byty Praha 1 4 Nové luxusní byty Praha 1 6

L’Art de Vivre, 7NP, 165 m²

L’Art de Vivre – tento byt – penthouse s rozlohou 165 m² a neuvěřitelnými celkovými 110 m² – teras se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro všechny, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky.
Nové luxusní byty Praha 1 9

Pokud se nespokojíte s málem, jsou nové luxusní byty Praha 1 určeny právě vám.

Rezidenční dům Art Rezidence U Divadla se nachází v Krocínově ulici, která tvoří spojnici ulic Karolíny Světlé a Divadelní. Pozoruhodná stavba Art Rezidence U Divadla je zapuštěna hlouběji do vnitrobloku, než jsou okolní domy a tím vytváří ideální přirozenou bariéru před vlivy okolního světa.

Nové luxusní byty Praha 1 v Art Rezidenci U Divadla jsou prostorné, vzdušné, každý s neopakovatelným výhledem. Jsou navrženy s precizností, díky které uvidíte každý sluneční paprsek. Elegantní a nadčasová architektura exteriéru se propisuje s jemnou dávkou luxusu do interiérů nových luxusních bytů Art Rezidence U Divadla.

Nejen interiéry nových luxusních bytů, ale i společné prostory mají svůj nezaměnitelný půvab a naplňují představy o očekávání náročných klientů. Tyto nové luxusní byty Praha 1 v sobě spojují pohodu, odpočinek, soukromí a především rodinnou atmosféru, která bude přispívat k Vašemu spokojenému rodinnému životu.

V nových luxusních bytech Art Rezidence U Divadla  můžete prožít kvalitní a příjemný život.

Art Rezidence U Divadla  je luxusní projekt, který naplňuje nejnáročnější požadavky klientů. Nachází se v těsném sousedství historické budovy Národního divadla v objektu, který prošel komplexní náročnou rekonstrukcí. Rezidence má pro své budoucí obyvatele připravena parkovací stání v suterénu domu, moderní společné prostory s výtahem do všech pater i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného.

Tři nové luxusní byty Praha 1 v Art Rezidenci U Divadla  mají rozlohou 110 až 205 m². Díky umístění v 6. a 7. patře bytového domu poskytnou svým majitelům, nádherné výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd. Tyto nové luxusní byty Praha 1 nabízejí patřičný komfort na vysoké úrovni.

Skvělá dopravní dostupnost, veškeré služby a nezapomenutelné zážitky – to vše nabízené nové luxusní byty Praha1 v Art Rezidenci U Divadla splňují. Lokalita v centru Prahy zaručí rychlé a komfortní spojení všemi směry a druhy městské dopravy (stanice Metra C/A – Můstek, Národní třída, bezpočet tramvajových spojení).

Unikátní poloha nových luxusních bytů Praha 1 v samém srdci Prahy, nabídne svým splnění veškerých potřeb, které lze požadovat od moderního rezidenčního bydlení. Nové luxusní byty Praha 1 v Art Rezidenci U Divadla umožní jednoduchou dostupnost historických památek, nákupních center i relaxačních zón.

Nové luxusní byty Praha 1 jsou místo, ve kterém můžete najít i vy své nové komfortní bydlení.

Budova Art Rezidence U Divadla  byla postavena v polovině třicátých let minulého století. Spojuje v sobě prvky tradičního stavitelství s novými směry v podobě sloupového železobetonového systému. Projekt nových luxusních bytů Praha 1 představuje propojení funkcionalistické architektury 30. let minulého století a moderních architektonických a designových prvků.

Nové luxusní byty Praha 1 v Art Rezidenci U Divadla byly navrženy podle nejnovějších trendů s citlivým přístupem. Výsledkem je zajímavý projekt, který skvěle naplňuje představy o klidném rezidenčním bydlení s akcentem na klasické rodinné hodnoty či představy moderního bydlení esteticky založeného jednotlivce. Jsou zde použity luxusní materiály, jako například masivní a tropické dřevo či přírodní kamen.

Nabízíme tyto nové luxusní byty Praha 1 v Art Rezidenci U Divadla:

Byt „Galerie“

 • nachází se v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a jeho rozloha je 205 m².

 • byt bude vyhovovat nejen rodině, ale i klientům, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.

 • jméno dostal především pro svoji prostornost a reprezentativnost.

 • oddělení soukromé a společenské zóny zaručí obyvatelům bytu důležité soukromí.

 • zajímavostí je velký prosklený obývací pokoj, který je situován na jih a je ideálním reprezentativním prostorem v případě společenských setkání.

 • prostorné ložnice jsou situovány do klidného vnitrobloku.

 

Byt „Mozaika“

 • nachází se v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a jeho rozloha je 105 m².

 • je koncipován pro milovníky moderního luxusního bydlení.

 • snoubí se zde klasické hodnoty s osobitým charakterem interiéru.

 • byt je vybaven dvěma koupelnami a balkony.

 • jeho název pramení od mozaikového zdobení společných prostor a fasády budovy.

 • v tomto bytě se mísí historické s moderním, původní materiály s novými.

 

Byt „L’Art de Vivre“ (penthouse)

 • nachází se v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a jeho rozloha je 165 m² a 110 m² teras.

 • všichni, kteří touží po něčem opravdu luxusním a chtějí si užívat život plnými doušky, zde budou naprosto spokojeni.

 • byt vás bude hýčkat jen tím nejlepším, co můžete očekávat od luxusního rezidenčního bydlení.

 • jeho největší předností jsou dvě samostatné terasy, nabízející fantastický výhled výhled na Prahu, Národní divadlo i dominantu Pražského hradu.

 • byt má vlastní privátní výstup z výtahu přímo do bytu.

 • jsou zde zkombinovány různé ušlechtilé materiály, jako např. sklo, ocel a masivní dřevo.

 

Nové luxusní byty Praha 1 s výhledem na Prahu - to je Art Rezidence U Divadla!

Y&T Property Investment s.r.o.

Jsme dynamická společnost, která se zaměřuje na prodej luxusních bytů v Praze. Společnost Y&T Property Investment s.r.o. disponuje širokou nabídkou luxusních bytů v Praze. Denně pro vás nabídku bytů aktualizujeme a doplňujeme o další zajímavé luxusní byty v Praze.

Nové luxusní byty jsou na našich internetových stránkách detailně prezentovány včetně kompletních popisů, fotografií a 3D půdorysů. Máte-li zájem o koupi nebo prodej luxusního bytu v Praze, neváhejte se na nás obrátit.

Našim klientům poskytujeme veškeré služby spojené s koupí a prodejem bytů - poradenství při financování nákupu nemovitosti, vyjednání podmínek pro uzavření smluv, monitorování návrhu na vklad do katastru nemovitostí, vytvoření protokolu o předání nemovitosti, případně zprostředkování notářských, advokátních nebo bankovních úschov.

Se vším Vám rádi pomůžeme, postupně Vás provedeme celým procesem, který koupě luxusních bytů v Praze obnáší. Poskytneme Vám také asistenční služby ve správě nemovitostí i jednotlivých objektů.

Zaměstnanci Y&T Property Investment s.r.o. vždy udělají maximum pro to, aby Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů.

 

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!