Art Rezidence U Divadla je projektem, ve kterém se design a styl snoubí s uměním. Již sama lokalita v sousedství historické budovy Národního divadla je velice inspirativní, proto jsme uvedení projektu na trh spojili s výstavou české abstrakcionistky Iry Svobodové.

Dovolujeme si Vám nabídnout tři nově zrekonstruované bytové jednotky s rozlohou 110 až 205 m², které svým jedinečným umístěním v 6. a 7. patře bytového domu poskytnou svým majitelům idylické výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd.

Objekt Art Rezidence U Divadla prošel před nedávnem komplexní rekonstrukcí. Rezidence tak pro své obyvatele nabízí patřičný komfort například v podobě parkovacích stání v suterénu domu, moderních společných prostor s výtahem do všech pater a v neposlední řadě i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného.

Prodej luxusních bytů Praha

Vyberte si z naší nabídky, máme vysněný luxusní byt pro každého.

Praha se stala v průběhu posledních desetiletí atraktivním historickým i moderním centrem Evropy a každý zde může najít luxusní byt podle svého vkusu. Y&T Property Investment je dynamická společnost, která se zaměřuje na prodej luxusních bytů v lokalitě Praha.

Luxusní byty Praha, které v naší nabídce naleznete, jsou na našich webových stránkách prezentovány včetně detailních popisů, fotografií a půdorysů. Pokud zvažujete koupi luxusního bytu v Praze, neváhejte se na nás obrátit. Prodej luxusních bytů Praha je naší specialitou! Krok za krokem Vás provedeme celým procesem, který koupě bytu v Praze obnáší.

Naše nabídka, zahrnuje prodej luxusních bytů v nejatraktivnějších lokalitách Prahy a je neustále doplňována o nové luxusní nemovitosti. O tyto nové luxusní byty v Praze na prodej je velký zájem, proto na nic nečekejte a vybírejte. V naší nabídce můžete vybírat atraktivní a luxusní byty ve velmi lukrativních lokalitách Prahy.

Koupíte-li luxusní byt v Praze, uložili jste dobře svoje peníze. Pokud máte volné finanční prostředky, nákup luxusního bytu v Praze je dobrou investicí. V oblasti prodeje luxusních bytů Praha Vám nabízíme spolupráci a profesionální partnerství, které určitě oceníte.

Luxusní byty z naší nabídky jsou absolutním skvostem v rámci pražského bydlení. Byty si zachovaly své osobité kouzlo a atmosféru, současně však poskytují všechny standardy moderního a komfortního bydlení.

Naše nabídka

Galerie, 6NP, 205 m²

Galerie – tento byt s rozlohou 205 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro rodinu nebo klienty, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.
Velký prosklený obývací pokoj je situován na jižní stranu, poskytuje ideální místo pro relaxaci a zábavu.
Prodej luxusních bytů Praha 1 2 3

Mozaika, 6NP, 105 m²

Byt Mozaika – tento byt s rozlohou 105 m² se nachází v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro milovníky moderního konceptu bydlení, ve kterém se klasické hodnoty snoubí s osobitým charakterem nemovitosti. V této bytové jednotce byl kladen důraz především na vyváženost historických detailů.
Prodej luxusních bytů Praha 4 Prodej luxusních bytů Praha 6

L’Art de Vivre, 7NP, 165 m²

L’Art de Vivre – tento byt – penthouse s rozlohou 165 m² a neuvěřitelnými celkovými 110 m² – teras se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla a je ideální bytovou jednotkou pro všechny, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky.
Prodej luxusních bytů Praha 9

Vy si luxus zasloužíte a my Vám jej nabízíme!

Prodej luxusních bytů Praha není vše, co Vám společnost Y&T Property Investment může nabídnout. Poskytujeme komplexní služby ve všech oblastech realitního trhu v Praze - nákup, prodej, správu nemovitostí či pronájem nebo právní a finanční servis. Ve všech těchto oblastech disponujeme špičkovými znalostmi.

Prodej luxusních bytů Praha – naše nabízená standardní spolupráce:

 • Konzultace potřeby klienta a parametrů luxusního bydlení

 • Vyhotovení nabídky, seznámení s možnostmi trhu

 • Prohlídky vytypovaných luxusních bytů a detailní informace k nim

 • Zajištění právních a administrativních materiálů k luxusním bytům (nabývací titul, výpis z katastru nemovitostí, stavební dokumentace, detaily vybavení apod.)

 • Doporučení a zajištění finančních instrumentů (advokátní nebo notářská úschova, jistotní účet u banky)

 • Návrh smluvních dokumentů, zajištění právních služeb

 • Protokolární převzetí nemovitosti, zajištění převodu médií, kontakt se správou nemovitosti

 • Další související služby

V rámci široké nabídky našich služeb jsme schopni plně uspokojit vaši poptávku po luxusních bytech či špičkových službách. Naši zaměstnanci, udělají maximum pro to, aby Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů.

Luxusní byty Art Rezidence U Divadla pro náročné zákazníky!

Luxusních bytů v Praze je na prodej hodně, pokud však hledáte něco vskutku unikátního a netradičního, zaměřte se na luxusní byty v Art Rezidenci U Divadla. Nejen, že vás na první pohled upoutá dokonalý vzhled budovy s historickými prvky, ale také jednotlivé prosvětlené byty, které ve vás vyvolají dojem rodinné pohody.

Luxusní byty Art Rezidence U Divadla jsou navrženy dle nejmodernějších trendů světových architektů. Námi k prodeji nabízené luxusní byty jsou slunné, vzdušné, prostorné a jsou navrženy s veškerou precizností. Tyto luxusní byty v sobě spojují rodinnou atmosféru, pohodu, odpočinek i soukromí.

Rezidenční dům Art Rezidence U Divadla se nachází v Krocínově ulici, která tvoří spojnici ulic Karolíny Světlé a Divadelní. Dům Art Rezidence U Divadla je zapuštěn hlouběji do vnitrobloku okolních domů. Tím vytváří ideální přirozenou bariéru před vlivy okolního světa.

Objekt luxusních bytů Art Rezidence U Divadla prošel komplexní rekonstrukcí. V rezidenci je připraveno pro budoucí obyvatele parkovací stání v suterénu domu, moderní společné prostory s výtahem do všech pater i sklepní kóje pro uskladnění všeho nezbytného. Nejvyšší prioritou je pro nás kromě špičkového designu také funkčnost a pohodlné bydlení.

Art Rezidence U Divadla - to je luxusní prostor, výhled a soukromí na vlastní rozlehlé terase.

Patříte mezi milovníky luxusu? Hledáte nové bydlení v příjemné lokalitě a na lukrativní adrese? Potom je luxusní bydlení Praha 1 - luxusní byty Art Rezidence U Divadla - určeno právě Vám! Jedná se o projekt několika nádherných luxusních bytů v Praze 1, ve kterém se snoubí design, styl a umění.

Tři nově zrekonstruované luxusní byty s rozlohou 110 až 205 m² Art Rezidence U Divadla  se nachází v těsném sousedství historické budovy Národního divadla. Díky umístění v 6. a 7. patře bytového domu poskytnou svým majitelům, nádherné výhledy směrem k budově Národního divadla, Petřínu a Akademii věd.

Skvělá dopravní dostupnost, veškeré služby a nezapomenutelné zážitky – to jsou požadavky, které nabízené luxusní bydlení Art Rezidence U Divadla absolutně splňuje.

Umístění luxusních bytů v samém srdci Prahy Vám zaručí rychlé dopravní spojení všemi směry a druhy městské dopravy (stanice Metra C/A – Můstek, Národní třída, tramvajové spojení). Unikátní lokalita luxusního bytů Art Rezidence U Divadla  nabídne svým obyvatelům splnění veškerých potřeb, které lze požadovat od luxusního rezidenčního bydlení.

Díky svému novému luxusnímu bydlení budete mít kamkoliv blízko!

Cílem projektu luxusních bytů Art Rezidence U Divadla  bylo s důrazem na moderní postupy a materiály využít původní architektonické prvky budovy v maximální možné míře. Projekt představuje propojení funkcionalistické architektury 30. let minulého století a moderních architektonických a designových prvků.

Luxusní byty Art Rezidence U Divadla byly navrženy s citlivým přístupem. Naši architekti připravili vysokou úroveň standardního vybavení. Výsledkem je koncept, který skvěle zapadá do představy klidného rezidenčního bydlení s akcentem na klasické rodinné hodnoty či do představy moderního bydlení esteticky založeného jednotlivce.

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji tyto luxusní byty v jedinečné lokalitě:

Byt „Galerie“

 • nachází se v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla, jeho rozloha je 205 m².

 • je ideální pro rodinu nebo klienty, kteří kladou vysoké nároky na prostornost bydlení.

 • vzhledem k oddělení společenské a soukromé zóny poskytuje svým obyvatelům vždy patřičné soukromí.

 • je ideálním reprezentativním prostorem v případě společenských setkání.

 • velký prosklený obývací pokoj situován na jižní stranu.

 • prostorné ložnice jsou situovány do klidného vnitrobloku.

 

Byt „Mozaika“

 • nachází se v 6. NP domu Art Rezidence U Divadla, jeho rozloha je 105 m².

 • je ideální pro milovníky moderního luxusního bydlení, ve kterém se snoubí klasické hodnoty s osobitým charakterem.

 • pro zvýšený pocit soukromí a komfortu je byt vybaven dvěma koupelnami a balkony.

 • v tomto bytě se mísí původní materiály s novými, historické s moderním.

 

Byt „L’Art de Vivre

 • penthouse se nachází v 7. NP domu Art Rezidence U Divadla, jeho rozloha je 165 m² a 110 m² teras

 • je ideální pro všechny, kteří touží po něčem skvělém a nezapomenutelném a chtějí si užívat život plnými doušky.

 • byt má privátní výstup z výtahu přímo do bytu.

 • dvě samostatné terasy nabízí úžasný výhled na střechy okolních domů, Národní divadlo a Pražský hrad.

 • moderní prvky kombinují ušlechtilé materiály - sklo, ocel a masivní dřevo.

 

Luxusní byty Art Rezidence U Divadla  vás budou hýčkat jen tím nejlepším, co můžete očekávat!